ARTIK SEVDİĞİM BİR İŞİM VAR

Bir kaç ay önce istemediğim bir şekilde Antalya’da çalışırken birden bire Burdur Mağazalarından birine mağaza müdürü olarak atandım. Antalya’dan sonra Burdur’da yaşamak işkence gibiydi. Hiçbir sosyal hayatım yoktu.Sadece işten eve evden işe gidip geliyordum. Ev dediğime de bakmayın apart bir otelde kalıyordum. Hiç bana göre bir yaşam tarzı değildi.

O günlerde arkadaşım sürekli yaptığı bilinçaltı seanslarından paylaşımlar yapıyordu ve böyle şeyler benim çok ilgimi çekerdi. Bende hemen arkadaşımı aradım.Bana da bu çalışmayı yapablir miyiz diye sordum. Ne istediğimi sordu Burdur’dan kurtulmak istiyorum ve Antalya’ya geri dönmek istiyorum dedim.Telefonla bana theta healing terapisi uyguladı. Daha sonra bir defa da parayla ilgili negatif kodlamalarım olduğunu bununla ilgili de çalışmamız gerektiğini söyledi.Tamam dedim. Onu da yaptık.

Bir kaç hafta sonra Antalya’dan bir arkadaşım bir iş görüşmesi için beni aradı ve onlarla çalışmak isteyip istemeyeceğimi sordu.Ben de hemen görüşmeyi kabul ettim ve Antalya’ya gittim.Başka bir kişiyle daha görüşeceklerini söylediler ama benim içim çok rahattı.Sonra br kaç gün sonra beni işe kabul ettiklerini söylediler. Hemde şartları çok iyi bir iş ve benim istediğim gibi cumartesi pazarı tatil olan bir iş oldu.

Bana theta healing terapisi yapan arkadaşım Yeşim Kuzu’ydu.Benim için mucize gibi görünen bir şeydi,çok teşekkür ederim 🙂

N.Akgün
Mağaza Görsel Bölge Sorumlusu

Published by

Yeşim Kuzu

Başarılı bir okul hayatından sonra iş hayatında da başarılı olmayı kendime görev edinmiştim ki bu süreçte zaman zaman başarısızlıklar yaşayıp hayal kırıklığına uğrayıncaya kadar. Başarının benim görevim olmadığını anlayana kadar. Ben de hayatımdaki negatif kayıtları değiştirmeye karar verdim. Böylelikle kişisel değişim serüvenim başladı.