İFLASINI AÇIKLAYAN ŞİRKETİMDEN NASIL AYRILDIM?

Benim çalıştığım şirket bir kaç  ay önce iflasını açıklamıştı ve ben daha yeni İstanbul’a taşınmıştım. Sırf bu iş için bölge müdürümün sayesinde tüm hayatımı değiştirip İstanbul’a gelmiştim. Hiç beklemediğim bir durumdu bu. Ama hiç iş başvurusu bile yapmamıştım daha.

Bölge müdürümü de yüz üstü bırakmak istemiyordum. Ama bir kızım vardı ve daha iyi şartlarda çalışmam gerekiyordu.

Üniversitede fizik bölümünde okumuştum ve o sıralarda metafizik hep merak ettiğim araştırdığım bir konuydu. İnsanın kendi enerjisini değiştirince herşeyi değiştireceğine inanıyordum. Aynı o dönemde olduğu gibi şimdi de karşıma çıkmıştı bu konular.

Yeşim’le tanışıyorduk ama çok fazla sohbetimiz yoktu. Ben İstanbul’a gelince başka bir arkadaşımdan onun bilinçaltı çalışmaları yaptığını duydum ve bu konuda kendisiyle görüştüm.

Bana bir kaç soru sordu ve parayla olan inançlarımı test etti. Zaten ben de bunları fazlasıyla hissediyordum ama bugüne kadar hiç nasıl değiştireceğimi  düşünmemiştim. Bir seans yaptık ve ben hiç iş başvurusu yapmadığım halde, bana internetten cv mi inceleyip ulaşan dört farklı şirketten iş görüşmesi için çağrıldım. Sonra da şartları benim için en uygun olan işi seçtim.

İflasını açıklayan bir şirkette hala çalışıyorken , yepyeni işime iki kat maaşla başladım. Theta healing terapilerime başka konularda devam ediyorum.

E.Özbuğday
Yönetici Müdür

Published by

Yeşim Kuzu

Başarılı bir okul hayatından sonra iş hayatında da başarılı olmayı kendime görev edinmiştim ki bu süreçte zaman zaman başarısızlıklar yaşayıp hayal kırıklığına uğrayıncaya kadar. Başarının benim görevim olmadığını anlayana kadar. Ben de hayatımdaki negatif kayıtları değiştirmeye karar verdim. Böylelikle kişisel değişim serüvenim başladı.