28 GÜNLÜK BEBEĞİMLE EĞİTİME GİTTİM!

Hamileyken, nedir bu ThetaHealing® diye araştırıyordum. Sonra hamilelere uygulanmadığını öğrendim. Daha da merak etmeye başladım. O zamanlarda başka eğitimler de almayı planlıyordum ancak benim için hangisi hayırlı ise o olsun diye dua etmiştim.

İstanbul’da bir eğitim olacaktı ve benim neredeyse doğum yapacağım zamana denk geliyordu. O kadar çok istemişim ki kızım üç hafta erken doğdu 🙂

Yirmi sekiz günlük kızım Hanzade’yi de aldım eğitime gittim. Kızım anne göğsünden ememiyordu ve sütümü sağıp veriyordum. Bu da çok zaman alıyordu ve çok uzun sürüyordu. Hem benim için, hem bebeğim için savaş dönemiydi. Neyse ki o gün bu savaşımız sona erdi. Önce benim annelik ile ilgili korkularımı ve genetik düzeyden bana geçen negatif kodlarımı değiştirdik, sonra Hanzade’nin doğum anını şifalandırdık ve benim hamilelik döneminde yaşadığım düşük tehlikesini bilinçaltımdan temizledik…

Doktorum bana “Rahmin kalp şeklini aldığını ve bu durumda ikiye bölünmüş gibi bir taraf bebeği algılıyor, bir taraf bebeği görmüyor ve görevine devam ediyor.” demişti. Dört ay düşmesin diye yatmıştım.

Bu durumu ThetaHealing® terapisti şöyle gördü.

Bir tarafım anneliği kabul ediyormuş, bir tarafım kabul etmiyormuş! Karşımdaki terapisti o gün ilk defa görüyordum. Nasıl oluyordu doktorun tespit ettiği şeyi karşımdaki kişi bilinçaltımda görüyordu? Çok şaşırmıştım ve ağlamaya başladım o an. Ağladıkça da rahatladım.

O günün ertesi günü kızım emmeye başladı 🙂
O gün bugündür ben theta mucizelerini her gün yaşıyorum.

Yeşim Kuzu
THInK® Master Certified

Published by

Yeşim Kuzu

Başarılı bir okul hayatından sonra iş hayatında da başarılı olmayı kendime görev edinmiştim ki bu süreçte zaman zaman başarısızlıklar yaşayıp hayal kırıklığına uğrayıncaya kadar. Başarının benim görevim olmadığını anlayana kadar. Ben de hayatımdaki negatif kayıtları değiştirmeye karar verdim. Böylelikle kişisel değişim serüvenim başladı.