BİLİNÇALTININ ÖNEMİ

Bilinçli zihin dakikada dokuz düşünceyi bilinçli olarak algılayabilir; ama bilinçaltı bir dakikada yaklaşık iki buçuk milyon bilgi parçacığını işler. Yaşantımızın %13’ini üst beyin hücrelerinin %87’sini de alt beyin hücrelerinin şekillendirdiğini düşünürsek bilinçaltı temizliğinin hayatımızı mutlu bir şekilde geçirmek için ne kadar önemli olduğunu anlayabiliriz.

Anne karnından itibaren kaydettiğiniz herşey bilinçaltında saklıdır.
Anne olamama, sağlıkla ilgili problemler, sürekli iş değiştirme, gelecekle ilgili kaygılar, herşeyden çabuk sıkılma gibi sorunların aslında geçmişte yaşanmış bir olayın sonucunda bilinçaltında kayıtlı durmasıdır.

Tüm bu kayıtları değiştirmek kişinin kendi elindedir, biliçaltınızı doğru tekniklerle donatabilirsiniz. En pratik ve hızlı değiştiren bu doğru teknik Thetahealing® tir.

Ruh, beden ve zihin dengenizi sağlamak için Thetahealing® seans ve eğitimlerine katılabilirsiniz.

Yeşim Kuzu
THInK® Master Certified

Published by

Yeşim Kuzu

Başarılı bir okul hayatından sonra iş hayatında da başarılı olmayı kendime görev edinmiştim ki bu süreçte zaman zaman başarısızlıklar yaşayıp hayal kırıklığına uğrayıncaya kadar. Başarının benim görevim olmadığını anlayana kadar. Ben de hayatımdaki negatif kayıtları değiştirmeye karar verdim. Böylelikle kişisel değişim serüvenim başladı.