Kabızlıktan kurtuldum!

Evimize gelen herkes ben daha beş aylıkken benim çok kilolu olduğumu söyleyip, annemi uyarıyorlarmış. Bacaklarım boğum boğummuş. Bir gün yine öyle günlerden birinde bir tanıdığımız benim için anneme “Bu çocuk kesin obez olur” demiş. Ben kendimi bildim bileli annem bana bu hikayeyi anlatır. Bende kilo almaktan çok korkan biri olarak büyüdüm ve tabii ki hayatımın belli dönemlerinde çok kilo aldım ve bu kiloları vermek için de sürekli diyet yaptım.

Bazen kilo almamak için yediklerimi çıkarmak için kendimi kusturdum. Doğal olarak metabolizmamı da bozdum. Ergenlik dönemim hep böyle geçti. Şimdi yetişkin biri olarak çok zayıfım, ama kabızlık sorunum hiç geçmiyordu. Hergün bu sorunum beni sürekli strese sokuyordu. Özel günlerde çok çaresiz kalabiliyordum.

Bilinçaltı ve kişisel gelişim konularına çok ilgi duyan biri olarak, iş dışında sürekli bilgisayardan bu konuları araştırıyordum. Yine böyle bir zamanda karşıma Yeşim Hanım’ın sitesi çıktı. Randevu aldım ve kendisiyle yüz yüze görüştüm ve bir seans yaptık. Yapılan çalışma çok rahatlatıcıydı ve hiç tanımadığım bir insan karşımda benim düşüncelerimi bana aktarıyordu. Bilinçaltımda olanları tek tek değiştirdi ve bana 3 gün içinde rahatlıkla bu sorunumun geçeceğini söyledi.

Evet üç gün bekledim ve o günden sonra herşey normale döndü. Ben de bu tekniği öğrenmek için ThetaHealing® eğitimine katılacağım. İyi ki bu şifa tekniği ile tanıştım.

Gonca Y. – İstanbul 

Published by

Yeşim Kuzu

Başarılı bir okul hayatından sonra iş hayatında da başarılı olmayı kendime görev edinmiştim ki bu süreçte zaman zaman başarısızlıklar yaşayıp hayal kırıklığına uğrayıncaya kadar. Başarının benim görevim olmadığını anlayana kadar. Ben de hayatımdaki negatif kayıtları değiştirmeye karar verdim. Böylelikle kişisel değişim serüvenim başladı.