İşe girersem boşanırım.

Thetahealing eğitimlerimize katılan öğrencilerimizden birinin yaşadığı deneyim. “Ben para ile ilgili uzun yıllardır çeşitli yöntemler olumlamalar denedim. 4 yıldır işsizim ve nereye girsem hemen istifa edip çıkıyorum. Theta ile tanışınca bir anda içime ben neden işsiz ve parasız kalmayı seçiyorum diye sordum ve gerçekten çok enterasan bir şey geldi.

Boşanma korkusu, işim olursa eşimden ayrılırım gibi bir korkum varmış farkında değilim. Diğer yandan da katolik evliliği yaptık biz boşanamayız gibi bir inanç ben bunu daha cumartesi günü keşfettim, farkettim.”

Öğrencimiz bunları temizledi ve daha bir çok negatif inanç kayıtlarını bulup değiştirmeye devam ediyor ve pazartesi günü bir işyerinde Kanal Geliştirme Müdürü olarak işe başlıyor. 🙂

Yaşasın teta ile gelen pozitif duygular ve mucizeler.

S.Yeşim Kuzu
ThetaHealing® Master Terapisti ve Eğitmeni

Published by

Yeşim Kuzu

Başarılı bir okul hayatından sonra iş hayatında da başarılı olmayı kendime görev edinmiştim ki bu süreçte zaman zaman başarısızlıklar yaşayıp hayal kırıklığına uğrayıncaya kadar. Başarının benim görevim olmadığını anlayana kadar. Ben de hayatımdaki negatif kayıtları değiştirmeye karar verdim. Böylelikle kişisel değişim serüvenim başladı.