Thetahealing® eğitiminden sonra iş buldum.

“Hocammmmmmmmm Ya inanılır gibi diil. 4-5 aydır acayip torpillerle iş arıyordum Cv min gitmediği yer kalmadı nerdeyse! “Kızım varken çalışamam” inancımı temizledim 1 hafta önce. Şu an Urla’da bir fabrikada üretim müdürü olarak bayram sonunda işe başlıyorum.”

Az önce böyle bir mesaj aldım. Ağustos ayında İstanbul’da Basic ve Advanced DNA eğitimi düzenlemiştim. Bir öğrencim İzmir’den gelmişti. Çok da tatlı bir bayandı, çok heycanlı, çok istekli ve bir o kadar da hüzünlüydü içi. Daha kızı yeni yaşına girmiş ve eşinden ayrılmıştı. Sebebini sormadım ama kalbi kırıktı belli ki. İstediği tek şey ise kızına ve kendine mutlu bir gelecek sağlamaktı.

Eğitim tam ağustosun birinde başlamıştı ve bugün 2 ekim. Yani tam iki ay olmuştu bu eğitime katılalı. Hiç yılmadan kendi üzerinde çalışan bu öğrencimiz muhteşem sonuçlar alıyordu.

Daha önce de grubumuzda şöyle yazmıştı kendisi;

Selamlar herkese, 
Bugün annemin başı ve omuzları ağırıyordu, theta teklif ettim, hemen uyguladım (evet evet ezberledim hepsini). Karşımda oturuyor, şifa an’da gerçekleşir diyordu ya Yeşim Kuzu hoca , ağrının çekilip çıkarılmasını, yerine yaradanın koşulsuz sevgisinin yerleştirilmesi cümlesini koyarken, annem ağrı geçti dedi (cevap veremedim tabiki ). Normalde o ağrı, ağrı kesici alırsa migrene belki çevirmeden sabaha kadar sürerdi  ‪#‎yaşasıntheta‬

Böylece an’da gerçekleşmeye de tanık oldum. Yalnız merak ediyorum bazı kişiler şifayı hemen kabul ediyorken, bazıları yalvarsam etmiyor…

İşte kısacık zamanda tanık olduğu mucizeler böyleydi. Ben tabi ki sonuçlara şaşırmıyorum 🙂 Daha bunun gibi yaşanmış mucize dolu yaşam hikayelerini herkesle paylaşmaya devam ediyor olacağım.

Published by

Yeşim Kuzu

Başarılı bir okul hayatından sonra iş hayatında da başarılı olmayı kendime görev edinmiştim ki bu süreçte zaman zaman başarısızlıklar yaşayıp hayal kırıklığına uğrayıncaya kadar. Başarının benim görevim olmadığını anlayana kadar. Ben de hayatımdaki negatif kayıtları değiştirmeye karar verdim. Böylelikle kişisel değişim serüvenim başladı.