Thetahealing® ile herşeyi değiştirdim.

Ben çok uzun zaman önce başka bir eğitmenden eğitim almıştım. Henüz tetanın ne olduğunu da çok bilmiyordum. Çok da anlamadan bir şeyler yapmaya çalışıyordum ama bir türlü kendimdeki blokajları çözemiyordum. Sonra Yeşim Hanım’ın Advanced yani ileri seviye eğitimini aldım. Çok güzel bir eğitim oldu. Kafamdaki tüm soruların cevabını bulmuştum.

Eğitim sonrasında da çok destek gördüm kendisinden. Kendimdeki her negatif kök inancımı buldukça ve değiştirdikçe önüm açılıyordu. “Para her yerden gelir” diyordu Yeşim Hanım eğitimde. Ben ise buna pek inanamıyordum. Mucize gibi geliyordu bana. Sonra beklemediğim bir yerden gerçekten para gelmişti. Ben evimi değiştirdim; iki oda bir salon olan evim şimdi yüzkırk metrekare olmuştu. Hem de istediğim yerde.

İşimde ilerledim. Emeğimin karşılığını alamazken şimdi peşin alıyordum. Tek engel biziz ben bunu gördüm. Eğitim sonrası emeğini ve desteğini bizden hiç esirgemeyen bir eğitmen Yeşim Hanım. Herkesin mutlaka kendisinden eğitim almasını tavsiye ederim.

M.İ.
İzmir Astrolog  & Teta Terapisti

Published by

Yeşim Kuzu

Başarılı bir okul hayatından sonra iş hayatında da başarılı olmayı kendime görev edinmiştim ki bu süreçte zaman zaman başarısızlıklar yaşayıp hayal kırıklığına uğrayıncaya kadar. Başarının benim görevim olmadığını anlayana kadar. Ben de hayatımdaki negatif kayıtları değiştirmeye karar verdim. Böylelikle kişisel değişim serüvenim başladı.