Thetahealing™ sayesinde bir kızım oldu.

Merhaba Yeşim Hanım’la iki seans “çocuk doğurma, hamilelik, anne olma” ile ilgili korkularım üzerine çalıştık. Eşim böyle konulara inanmadığı için; seansları iş yerinde öğle arasında telefonda yaptırmak zorunda kaldım. Tam altmış adet negatif inanç kaydım çıktı. Bunları tek tek değiştirdi Yeşim Hanım.

Bir de benden seans sonrasında hayal kurmamı istedi. Çok güzel bir hayal kurmuştum bundan yaklaşık bir sene önce. Çocuğumun olduğunu onun yavaş yavaş büyüdüğünü ve hatta okul günlerini dahi gördüm hayalimde. Geçen ay doğum yaptım bir kızım oldu ve dünyanın en mutlu kişisi benim.

Doktorların eşinizde ve sizde çocuk olmaması adına hiçbir sebep yok dediği anda bu çalışmalar hep aklımdaydı. İyi ki yaptırmışım. İmkansız diye bir şeyin olmadığını gördüm. Herşey psikolojik.

Sorun olmaması için adımı vermiyorum. Allah’a ve vesile olan herkese teşekkür ederim.

Published by

Yeşim Kuzu

Başarılı bir okul hayatından sonra iş hayatında da başarılı olmayı kendime görev edinmiştim ki bu süreçte zaman zaman başarısızlıklar yaşayıp hayal kırıklığına uğrayıncaya kadar. Başarının benim görevim olmadığını anlayana kadar. Ben de hayatımdaki negatif kayıtları değiştirmeye karar verdim. Böylelikle kişisel değişim serüvenim başladı.