Erkek arkadaşımla aramın düzelmesi babama bağlıymış.

Tüm teknikleri deneyip her konuda terapi almıştım. Ancak bir türlü çözemediğim konu erkek arkadaşlarımla aramda olan şeylerdi. Bu konuda aile dizimi, eft, regresyon gibi tüm çalışmalara katıldım. Bu tekniklerde sorunumun nerden kaynaklandığını net olarak hep gördüm. Tamam artık şifalandı sorun yok dediler ve ben seanslardan sonra çok mutlu olarak evime döndüm. Ancak bir türlü yaptığımız çalışmaların sonucunu hayatımda göremedim.)

Sonra en son çare olarak bir de Thetahealing seanslarını deneyimlemek istedim. Bu noktada Yeşim Hanım’dan randevu aldım ve bir seans yaptık. Erkeklerle aramda olan sorunun zaten babamla ilgili olduğunu diğer tüm tekniklerde öğrenmiştim. Ama bu sefer çok farklıydı. Babamla ilgili o kadar çok negatif inancım varmış ki çok şaşırdım.

Kas testi yaptık ağzımın hayır dediğine bedenim evet diyordu, yine evet dediğim şeye bedenim hayır diyordu. “Babamı seviyorum” diyordum bedenim hayır diyordu. “Babama olan öfke ve kızgınlığımı bırakıyorum” diyordum bedenim hayır diyordu.
Çünkü babam çok otoriter biriydi, her zaman hayatımın merkezindeydi. Babam yanlış bir şey de söylese doğruydu benim için. Ondan sevgi almanın yolu onun dediklerini yapmaktı. Ama hiç bir zaman sevildiğimi hissetmemiştim. Babam olduğu için sevmek zorunda gibi hissediyordum kendimi.

Neyse ki thetahealing tekniği nokta atışlar yaparak benim tüm inançlarımı değiştirdi. Bunlar hep yaşanmış olaylardan benim kayıt altına aldığım kodlardı. Bilmediğim hisleri Yeşim Hanım bana yüklerken çok keyif ve huzur doldum. O anda kalbimde hissettim her hissi.

Sonra ne mi oldu, babam aradı o akşam: “Kızım nasılsın, seni özledim gelsene dedi.” Kırk yaşında biri olarak, babama beş yaşındaki çocukluk halimle koştum ve gittim. Bana öyle bir sarıldı ki sevgisini kalbimde hissettim. O akşam dizine uzandım ve saçlarımı okşadı. Bunu hiç yaşamayan ben kendimi çok güvende hissettim.
Tabi ki erkek arkadaşımla aram düzeldi, artık sorun yok ben değerliyim.

Teşekkür ederim.

Published by

Yeşim Kuzu

Başarılı bir okul hayatından sonra iş hayatında da başarılı olmayı kendime görev edinmiştim ki bu süreçte zaman zaman başarısızlıklar yaşayıp hayal kırıklığına uğrayıncaya kadar. Başarının benim görevim olmadığını anlayana kadar. Ben de hayatımdaki negatif kayıtları değiştirmeye karar verdim. Böylelikle kişisel değişim serüvenim başladı.