Thetahealing® ile hayatımda neler değişti?

“Merhaba arkadaşlar, ben 2013 yılında başka bir eğitmenden Thetahealing Basic eğitimini ve 2014 yılında Yeşim Hanım’dan Advanced eğitimi aldım bu zaman aralığında hayatımda çok büyük güzel gelişmeler oldu.

Öncelikle kendimle aralıksız çalışmalar yaptım, sonra ailemde kardeşime, anneme, teyzeme çalışmalarımı sürdürdüm. Kardeşim çok güzel iş değişikliği yaptı, annemin geçmişten gelen birtakım sorunları, teyzemin tatlı promlemi ve kiloları hepsinin sorunları bir bir çözüldü.

Şimdi birçok kişiye teta seansları yapıyorum herkes bana telefon açıp mutluluklarını paylaştıklarında onlardan çok daha mutlu oluyorum. Bundan 2 hafta önce panik atak olan bir danışanıma iki seans yapmıştım; hayatdan resmen ümidini kesmiş görünüyordu. Dün beni aradığında çok mutlu olduğunu 2 haftada hayatındaki tüm değişimleri anlattı, o kadar mutlu oldum ki..

Yine annemin bitmek bilmeyen ayak ağrısı ve parmaklarında kaşıntılar vardı, dün ayaklarının çok iyi olduğunu artık hiçbir sorununun kalmadığını söyledi tarif edilmez bir duygu bu.

İyi ki TETA’YLA tanıştım şükrediyorum. Yaşasın teta diyorum ve eğitim aldığım YEŞİM KUZU ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.BİZE HERZAMAN YARDIMCI OLDUN VE OLUYORSUN.”

Gül AKMAN
Muhasebe sorumlusu / İZMİR

Published by

Yeşim Kuzu

Başarılı bir okul hayatından sonra iş hayatında da başarılı olmayı kendime görev edinmiştim ki bu süreçte zaman zaman başarısızlıklar yaşayıp hayal kırıklığına uğrayıncaya kadar. Başarının benim görevim olmadığını anlayana kadar. Ben de hayatımdaki negatif kayıtları değiştirmeye karar verdim. Böylelikle kişisel değişim serüvenim başladı.