Thetahealing® ile kısa sürede değişim yaşadım.

Merhaba Yeşim Kuzu,
Thetahealing® ile tanıştığımdan beri içim kıpır kıpırdı. Basic DNA Eğitimi’ni alınca bilgilerim doğrultusunda kendi üzerimde çalışmaya başladım. Ama asıl değişimi Advanced® Eğitimi’nden sonra yaşadığımı farkkettim. Daha bunu alalı kısa bir süre olmasına rağmen yüklenen hislerden olsa gerek hem kendi hissiyatımın arttığını hem de çevremdekilerle daha iyi iletişim kurduğumu, korkularımdan arındığımı söylemeliyim.

Herşeyden önemlisi sana adınla hitap edecek kadar kendime yakın görmem senden aldığım pozitif enerjiden olsa gerek. Öyle istekliydim ki, Ankara’ya gelmek gözümde hiç büyümedi. Eğitimde tanıştığım arkadaşlarımla sanki daha önce tanışmış gibiydim. Fakat beni sana çekeni nasıl adlandırmak gerek bilmiyorum ama bu eğitim senle inan çok güzeldi. Öğretmen edasıyla değilde yakın birinden bilgilerini, yaşadığı deneyimleri sohpet havasıda, gerektiğinde eğitimci ciddiyetinde almak, bizim de nasıl bir yol izleyeceğimiz hakkında bilgi verir niteliğindeydi.
Hoş, sen olduğun gibiydin bunun için çaba sarfetmediğin, doğaçlama takıldığın senin ne kadar profesyonel olduğunu gösteriyordu. Çok güzel bir eğitim geçirdim.

Bu arada üzerimizdeki takipleri de bırakmayıp her sorumuza geri döndüğün için çok teşekkür ederim. Başka eğitimlerde bir araya gelmeyi ümit ediyorum.  Yunanistan’a da eğitmenliğe gitmeye niyet ettim! Oldu, oldu, oldu.

Herşey için çok teşekkür ediyor; sağlıkla bebeğini kucağına almanı diliyorum, iyi çalışmalar. Dünayı güzellik, sevgi, barış kurtaracak…

Birgül Irmak
Resim Öğretmeni – Adana

Published by

Yeşim Kuzu

Başarılı bir okul hayatından sonra iş hayatında da başarılı olmayı kendime görev edinmiştim ki bu süreçte zaman zaman başarısızlıklar yaşayıp hayal kırıklığına uğrayıncaya kadar. Başarının benim görevim olmadığını anlayana kadar. Ben de hayatımdaki negatif kayıtları değiştirmeye karar verdim. Böylelikle kişisel değişim serüvenim başladı.