THETAHEALING İLE ANDA ŞİFA

Kalp krizi geçiren ve yoğun bakımda yatan bir hasta için şifa göndermem ve dua etmem istendi. Bende yer gök dua üzerine hem dua ederim hemde şifa yollarım seve seve dedim. Cumartesi yazıştık “durum çok kritik” diye yazdı.
Pazartesi internetten tekrar yazıştığımızda bana ayağının kangren olduğunu, doktorların sardığını, yaşam şansı vermek için kesilebileceğini vs. yazmış.
Ayrıca bu hasta felçli olduğundan doktorlar fazla birşey yapamamışlar bildiğim kadarıyla da 2 hastaneye sevki olmuş. Ona “yaşamayı seçiyorsa Allah’ın izniyle şifayı kabul edecektir. İyi düşünün herşey iyi olsun moralinizi yüksek tutmalısınız” dedim.
Devamlı şifa çalıştım ve sürekli dua ettim. İçim içime sığmıyor. Bugün güzel haberler üstüste. Ama itiraf ediyim özellikle bu gelen haber beni nasıl mutlu etti anlatamam.
İçim içime sığmıyor. Allah’a şükrediyorum.
Çalışmaya başladığımın akşamı morluklar gitmiş vücut sıcaklığı normale dönmüş.
Doktorlar vücut kendini toparlamaya başlamış demişler. Damarlarının tıkalı olduğunu belirtmişti. Şimdi tek damar tıkalı demişler ve ayaklardaki bütün morluklar geçmiş durumu iyiymiş .

Bana bugün telefonda “Aysun; herkes şokta doktorlar şaşkın. Nasıl teşekkür etsem az. Kesinlikle bende thetahealing almayı seçiyorum” dedi.

Her teknik işe yarıyor. Ama bu teknik gerçekten mucize ve benim içim yeri apayrı.
Önce Yaradan’a sonra Vianna’ya sonrada bunu büyük bir aşkla yapan işini çılgınlar gibi seven ve aktaran Yeşim Kuzu’ya teşekkür ediyorum. Işık hızıyla bu tekniğin daha fazla insana ulaşmasını seçiyorum. Oldu oldu oldu 

Sevgiler
Yeşim Kuzu Theta Akademi Mezunu
Aysun / İstanbul

Published by

Yeşim Kuzu

Başarılı bir okul hayatından sonra iş hayatında da başarılı olmayı kendime görev edinmiştim ki bu süreçte zaman zaman başarısızlıklar yaşayıp hayal kırıklığına uğrayıncaya kadar. Başarının benim görevim olmadığını anlayana kadar. Ben de hayatımdaki negatif kayıtları değiştirmeye karar verdim. Böylelikle kişisel değişim serüvenim başladı.