Thetahealing® Advanced DNA Eğitiminden Sonra.

ThetaHealing eğitimine iki ay önce Basic DNA’ya gelerek başladım. Tekniği çok da bilmeden araştırmadan gelmiştim. Sadece eğitim alacağım yer için çok araştırma yaptım. Kafamdaki bütün soruları cevaplayacak, kendimi yakın hissedeceğim, eğitim sonrası desteği ve muhabbeti de devam edecek bir eğitmen olmasına çok özen gösterdim. Tüm araştırmalarım sonucunda Yeşim Hanım’a çıktı yollar.

İlk eğitim çok güzel, çok keyifli geçti kendi adıma. Yıllardır içimde olan duyguları, dualarımı karşımda bulmuş gibi hissetim. İkinci eğitimi almaya gerek yok diyenler olmuştu tanıdıklarımdan, onu düşünmemiştim o yüzden. Sonra ThetaHealing’i uyguladıkça, herkesten ve her şeyden önce kendi şifama tanık oldukça  Advanced DNA eğitimini de almaya karar verdim. Hayatımın en güzel kararlarından biriymiş. Yaptığımız her çalışmada, her yüklemede şaşkınlıklarım, yüzleşmelerim, affetmelerim, koşulsuz kabul edişlerim ruhumundan koca bir perdeyi kaldırdı sanki. Bu teknik gerçekten ‘öz’e dönmek, ruhunu, bedenini gerçeklikten kopmadan ve araya hiçbir şey koymadan sadece Yaradan’dan isteyerek temizlemek.
Ben başlarken içimde sayısını bilmediğim kadar tereddüt vardı. Şimdiyse bana ait olan ama sanki yıllar önce kaybettiğim bir hazineyi bulmuş gibiyim. Teşekkürler Theta Akademi, gerçek bir dost, aile sıcaklığıyla karşıladığınız için, tüm özveriniz için, tüm samimiyetiniz için. İyiki bu işi yapıyorsunuz ve iyiki bizim yollarımız kesişmiş.
Teşekkürler Gizem.

Published by

Yeşim Kuzu

Başarılı bir okul hayatından sonra iş hayatında da başarılı olmayı kendime görev edinmiştim ki bu süreçte zaman zaman başarısızlıklar yaşayıp hayal kırıklığına uğrayıncaya kadar. Başarının benim görevim olmadığını anlayana kadar. Ben de hayatımdaki negatif kayıtları değiştirmeye karar verdim. Böylelikle kişisel değişim serüvenim başladı.