Vianna Stibal ile 2016 Temmuz ayında yapılan röportaj.

Soru: Theta Healing® metodunu öğrenmek için veya uygulamak için hazır olduğumuzu nasıl anlarız?
Vianna: Eğer Theta Healing® metodu ilgini çektiyse, hazırsın demektir. Yani şunu demek istiyorum, Herşeyi Yaratanın enerjisiyle bir olabileceğine inanıyorsan, demek ki Theta Healing® öğrenmeye ve uygulamaya hazırsın.

Soru: Bazı uygulayıcılar Theta Healing uygulamanın zor olduğunu düşünüyorlar, buna ne derseniz?
Vianna: Bu kişilere eğitmen gerekiyor, Theta Healing®’de daha iyi biri, o zaman metodunun hiç zor olmadığını görecekler.

Soru: Theta Healing® herkes tarafından uygulayabilir mi?
Vianna: Ben öyle olduğunu düşünüyorum. Theta Healing® kesinlikle ticaret amaçlı , para basmak için kullanılan bir metot değildir! Theta Healing® – dünyayı daha iyiye doğru değiştirilmesi için uygulanan harika bir metottur. Başka insanlara yardım etmek, şifa vermek ve Herşeyi Yaratan enerjisine inanan insanlar için Theta Healing® metodu harikulade bir araçtır. Ve bu insanlar Theta Healing®’de çok başarılı olurlar.

Soru: Bu metodun tam anlamıyla hakim olması için ve hızlı dönüşümleri yaşayabilmesi için ne kadar zaman gerekli?
Vianna: Her insan farklıdır. Bazı öğrencilerim ilk eğitme gelip o eğitimde anlık şifaları yaşayabiliyorlar. Daha da ötesi, bazı insanlar kitabımı okuyup olumlu sonuçlar elde edebiliyorlar. Sonuç tamamen kişiye bağlı, kişinin şifayı alıp kabul etmeye hazır olmasına bağlı.

Soru: Theta Healing® tehlikeli mi dir? (metodu kullanmayı tavsiye etmediğiniz hastalıklar, özel durumlar v.s. var mı?)
Vianna: Hayır. Theta Healing® – Herşeyi Yaratanın şifalandıran enerjisidir. Sadece çalışma esnasında şifacının danışanlara söylediklerine dikkat etmesi gerekir. Kendi bakış açılarını katmamalıdır.

Soru: Bazı öğrenciler diyorlar ki: eğitimlerde, eğitmen varken her şey çok kolay oluyor, fakat evlerine döndükleri zaman tek başına metodu uygularken Theta’da kalmakta zorlanıyorlar. Bununla ilgili hangi tavsiyeleriniz olabilir?
Vianna: Sanırım grup halinde oldukları zaman kendilerini daha emin hissediyorlar, grubunun heyecanı ve eğitmenin etkisinden dolayı thetaya çıkmak daha kolay olabiliyor. Basic eğitiminden sonra muhakkak Theta Healing® uygulama konusunda kalan genetik programları ve korkuları ortaya çıkıyor. Onları temizleyin. Theta Healingi® her gün uygulayın

Soru: Yani başarıya giden tek yol pratik yapmaktır öyle mi?
Vianna: Evet, aynen öyle.

Soru: Vianna, sizin en sevdiğiniz Theta eğitimi hangisi?
Vianna: Tüm eğitimlerimi seviyorum. Fakat en çok hoşuma giden – Var oluş Seviyeleri.
Bu eğitim beni çok mutlu ediyor.

Soru: Sezgisel Anatomi eğitim hakkında ne diyebilirsiniz?
Vianna: Sezgisel Anatomi gerçekten iyi bir uygulayıcı olmanızı öğretiyor. İyi uygulayıcı olmak istiyorsanız, kendine ve var olan her şeye koşulsuz sevmeyi öğrenmek istiyorsanız bu eğitimi mutlaka tamamlamalısınız.

Published by

Yeşim Kuzu

Başarılı bir okul hayatından sonra iş hayatında da başarılı olmayı kendime görev edinmiştim ki bu süreçte zaman zaman başarısızlıklar yaşayıp hayal kırıklığına uğrayıncaya kadar. Başarının benim görevim olmadığını anlayana kadar. Ben de hayatımdaki negatif kayıtları değiştirmeye karar verdim. Böylelikle kişisel değişim serüvenim başladı.