Logomuzun anlamı

Her iki tarafta, simetrik olarak bulunan okyanus dalgaları COŞKUMUZU, GÜCÜMÜZÜ ve SUYUN ARINDIRMASINI simgeliyor. 7. seviyedeki durulanmadır aynı zamanda. Yaradan’ın Hz.Musa’ya denizi ikiye bölme kudreti vermesine de bir gönderme var. Okyanuslar dünyada en çok yeri kaplayan ve de insanoğlunun çok az bir kısmını keşfettiği gizemli bir dünya.

Ortada bulunan, içinde DNA sarmalı olan kalkanı ise KORUMA ALANINI, YARADAN’IN KOŞULSUZ SEVGİ ALANINI ve PSİŞİK SALDIRILARI ENGELLEMEYİ temsil ediyor.
Bu kalkan aynı zamanda kobra yılanını da simgeler. Yılan tıbbın simgesidir. Şifa, panzehir anlamındadır.

Tüm bu sistemin merkezinde ise THETAHEALING’i simgeleyen DNA sarmalı bulunuyor. Bizim varlığımıza dair tüm bilgiler bu DNA’nın içindedir. DNA sarmalının arkasındaki alan ise EVRENDİR. 7. Seviye Meditasyonu sırasında evrenden çıktığımızda kendi hayatımıza bakarız işte bizim logomuz da HAYATIMIZIDIR.

Tüm bu detaylar birleşince ortaya ana rahmi tasviri çıkıyor. Ana rahmi dünyaya ait bir kavramdır. Ruhumuzun beden bulduğu yerdir. Bu bağlamda da YAŞAMDAN ÖNCESİNİ, YAŞAMIN KENDİSİNİ ve YAŞAMDAN SONRASINI da temsil ediyor.

Published by

Yeşim Kuzu

Başarılı bir okul hayatından sonra iş hayatında da başarılı olmayı kendime görev edinmiştim ki bu süreçte zaman zaman başarısızlıklar yaşayıp hayal kırıklığına uğrayıncaya kadar. Başarının benim görevim olmadığını anlayana kadar. Ben de hayatımdaki negatif kayıtları değiştirmeye karar verdim. Böylelikle kişisel değişim serüvenim başladı.

Logomuzun anlamı” için bir yanıt

  1. Çok güzel anlatmışsınız yeşim hanım harika bir logo tebrik ederim….

BU KONUYLA İLGİLİ NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s