Ben Kimim?


1981 Söke’de doğdum. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi mezunuyum. Başarılı bir okul hayatından sonra iş hayatında da başarılı olmayı kendine görev edindim. Ta ki bu süreçte zaman zaman başarısızlıklar yaşayıp hayal kırıklığına uğrayıncaya kadar. Başarının bir görev olmadığını anlayana kadar. Hayatımdaki negatif kayıtları değiştirmeye karar verdim ve böylelikle kişisel değişim serüvenim başladı. Bu serüvenimde bir çok öğretiyle karşılaştım fakat ThetaHealing® hepsinden farklıydı. Bu yüzden sadece ThetaHealing® üzerine uzmanlaşmaya karar verdim.


Bir şeyin imkansız olduğuna inanırsanız aklınız bunun neden imkansız olduğunu size ispatlamak üzere çalışmaya başlar. Ama bir şeyi yapabileceğinize inandığınızda, gerçekten inandığınızda, aklınız onu yapma üzere çözümler bulma konusunda size yardım etmek için çalışmaya başlar…
(David J. Schwartz)


Thetahealing® Certified of Science ve Master Eğitmenim ve Vianna Stibal’a (Thetahealing’in Kurucusu) asistanlık yapan ilk TÜRK THETAHEALING EGITMENI oldum. Siz de bu yolda benimle birlikte yürümek isterseniz öncelikle kendinize izin verin ve bize katılın.

Yeşim Kuzu
Certified Practitioner
Certified Instructor
Certified Master
Certificate of Science

ThetaHealing Institute of Knowledge® tarafından verilen sertifikalarım.

THInK® Practitioner


Basic DNA
(2012 Türkiye)


Advanced DNA
(2012 Türkiye)


Manifesting and Abundance
(2012 Türkiye)


Rhytym To Perfect Weight
(2012 Türkiye)


Inituitive Anatomy
(2014 Türkiye)


Game Of Life
(2014 Türkiye)


Soul Mate
(2014 Türkiye)


Rainbow Children
(2015 Türkiye)


Disease and Disorders
(2015 Türkiye)


World Relations
(2015 Türkiye)


Family Ties
(2015 Türkiye)


Dig Deeper
(2015 B.A.E.)


DNA3
(2016 Yunanistan)

THInK® Instructor


Basic DNA
(2013 İsrail)


Advanced DNA
(2013 İsrail)


Manifesting and Abundance
(2013 İsrail)


Game Of Life
(2014 Rusya)


Basic DNA & Advanced DNA
Vianna Stibal’a Asistanlık
(2015 Rusya)


Game of Life
Hiroyuki Miyazaki ve Vianna Stibal’a Asistanlık
(2015 Yunanistan)


Dig Deeper
(2015 B.A.E.)


World Relations
(2016 Yunanistan)


Diseases&Disorder
(2017 A.B.D.)


DNA3
(2017 A.B.D.)


THInK® Master


Inituitive Anatomy
(2015 İsrail)


Soul Mate
(2015 İsrail)


Rainbow Children
(2015 İsrail)


THInK® Certificate of Science


Disease and Disorder
(2017 ABD)


DNA 3
(2017 ABD)


 

 • yesimkuzu.com uzantılı işbu sitede ziyaretçilerini Thetahealing® konusunda aydınlatma amacıyla bilgiler yayınlamaktadır.
 • Hiçbir şekilde gerçek bir muayene, teşhis ve tedavinin yerine geçecek sağlık hizmeti verilmemekte olup bu vesile ile teşhis ve tedavinin mutlaka doktor tarafından yapılması gerektiği vurgulanmaktadır. Bu sayfalardaki bilgiler, konu ile ilgili bir uzmanla görüşmenin ya da muayenenin yerini tutmadığı gibi tüm hastalar için geçerli bir uygulama rehberi değildir.
 • Bu sitedeki bilgilerin hastaların tanı ve tedavisi amacı ile kullanılması mümkün değildir. İşbu site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ait olup bu siteyi ziyaret edenlerin bu uyarıları kabul ettiğini varsayılmaktadır.
 • Bu sitede verilen bilgiler, sahibinin bilimsel tecrübeleri ve Thetahealing® seminer bilgilerini içermektedir. Burada verilen bilgilere dayanarak başkaları tarafından uygulanan tedaviler konusunda hiçbir sorumluluk kabul edilmez. Burada verilen bilgiler, tıbbi bir uygulama, tedavi ya da ameliyat için yol gösterici ya da dayanak olamaz.
 • Ehli olmayan kişilerin buradaki bilgilerden yararlanarak uygulayacakları girişimlerin sonuçlarından  ve bu sitedeki bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten Yesim Kuzu sorumlu değildir.
 • Bu sitede yer alan tüm bilgi, yorum ve görüntüler kişileri bilgilendirme amaçlı yazılmış olup hiçbir şekilde reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Ayrıca bu siteye hiçbir şekilde reklam alınmamaktadır.
 • Tüm yazılar sık sık güncellense ve tüm alternatifler hakkında bilgiler verilse de, bu sitede verilen bilgilerin tamamıyla güncel ve eksiksiz olduğu garanti edilemez. Site ziyaretçilerinin çevrimiçi/çevrimdışı ya da e mail yolu ile sormuş olduğu sorulara sadece genel şekillerde cevap yazılmaktadır. Sorulara cevap olarak reçete yerine geçebilecek ilaç tavsiyesi yapılmadığı gibi ilaç ismi de verilmemektedir.
 • Site içeriği sürekli güncelleştirilmeye çalışılmakta olup yine de sitedeki hiç bir yazının tam ve eksiksiz olduğu garanti edilmemektedir. Sitedeki herhangi bir konu hakkında daha geniş bilgi sahibi olmak için bir uzman doktora başvurmanız gerekmektedir.
 • Sitede yer alan bilgi, fikir ve uygulama bilimsel gelişmelere paralel olarak değişebilmektedir. İşbu sitede yer alanlar Yesim Kuzu’nun güncel görüş ve uygulamalarını içermeyebilir. Sitede yer alan bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden bilgilerin ziyaretçiler tarafından doktorlarına danışarak kontrol edilmesi gereklidir.
 • Yesim Kuzu’ya ait olan işbu internet sitesinin tüm hakları saklıdır. İzin olmaksızın siteden kopya yapılamayacağı gibi kopyaların kullanımından da Yesim Kuzu sorumlu tutulamaz.
 • Site ziyaretçileri, siteyi kullanmaya başladıklarında yukarıda yazanları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.