Bu seminer İkinci Varoluş Seviyesi’nin bitki krallığı ile nasıl iletişim kurulacağına dair derinlemesine bir keşiftir.

Bu seminer bitkilerin, ağaçların ve elementallerin gizli sezgisel dünyasına adanmıştır. İkinci Varoluş Seviyesi bize bitkiler, ağaçlar ve elementlerle uyum içinde olmayı öğretir. Bu uyum içinde, bitkilerin iyileştirmek için ışık enerjisini nasıl kullandıklarının ilk dersini öğreniyoruz. Bir bitkiyi nasıl iyileştireceğinizi ve bitki krallığının sizi iyileştirmesine nasıl izin vereceğinizi öğrenin.

Bitkilerle eğitiminin görseli

Bu seminerde Vianna, nasıl gerçekten güzel bir bahçe yapacağına ve bitkilerin özlerinin vücudumuza neler kattığına dair bilgilerini de paylaştı.

Bitkilerle nasıl iletişim kuracağınızı, ağaçların neden gezegenimizdeki en bilge varlıklar olduğunu ve bir bitkiden şifa almayı öğrenin.

Bitki krallığının dünya ve sizin için ne kadar yararlı olduğunu öğrenin! Bitki krallığının bize ışık enerjisi hakkında ne öğrettiğini ve bu ışık enerjisini bedenlerimizi beslemek için nasıl kullanacağımızı anlayın. Her bitkinin farklı titreşim frekansları vardır ve bir ana ağacı, bir baba ağacını, portal ağaçlarını ve birçok farklı bitki türünü ve birbirleriyle nasıl iletişim kurduklarını keşfedebilirsiniz.

Süre1 Gün
Katılım ŞartıDerin Kazma Sertifikası
Yer ve Zaman
EğitmenYeşim Kuzu
Bu eğitime kesin kayıt yaptırmak isteyenlerin depozito ücretini yatırmış olmaları gerekmektedir. Depozito iade edilmemektedir. Bu konuyla ilgili bilgi almak için lütfen 05433892233 numaralı telefonumuzu arayın.

Seminer sonunda tüm dünyada geçerliliği olan ThetaHealing Institute Of Knowledge Sertifikası verilecektir. Ayrıca, sertifika sahipleri için ThetaHealing resmi web sayfasındaki, “Türkiye” başlığı altında özel tanıtım sayfası olacaktır.

Thetahealing Eğitimleri

SORULARINIZ / YORUMLARINIZ

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s