Irklar, dinler ve insanlarla ilgili şimdiki ve geçmişteki konuları tetiklemek için belirli kültürleri ve inançları öğreneceğiz.

Bu inançlar ile geçmişe uzanılır; gizli nefretler ve kızgınlık sorunları gün ışığına çıkarılır. Bu seminer katılımcılarda gerçek koşulsuz sevgi ile dünyanın tüm insanlarını ve kültürlerini kucaklamayı ve kabulü sağlayacaktır.

Dünya İlişkileri eğitiminin görseli

Seminerin Konu Başlıkları

  • Birinci ve ikinci gün genel olarak dünyadaki ülke ve geleneklerin inançları ve bakış açıları üzerinde durulur. Öğrencilerin diğer ülkelerle ilgili, tüm olumsuz duyguları ve diğer kültürlerle ilgili programları kazma ve inanç çalışmaları ile bulunup serbest bırakılır.
  • Üçüncü gün dünya ilişkileri üzerine alternatif şifanın önemi ve inanç kalıplarını değiştirme üzerinde durulur.
  • Dördüncü ve beşinci gün dinler üzerindeki inanç kalıpları üzerinde çalışılır ve gerçek koşulsuz sevgi ile bunların dönüşümü yapılır.

Kültürlere ve bilgi çağına uçaklarla seyahat ederek temas edebiliyoruz. Bu nedenle, diğer kültürleri anlamaya ve kabul etmeye ihtiyaç var. İlk Dünya İlişkileri semineri aldığında öğrenciler birçok olumsuz düşünce ve duyguları “İnanç Çalışması” ile gün ışığına çıktığında nasıl şaşırıyorlar.

Birçok durumda, kişilerin diğer ülkelerdeki, topraklardaki insanlara karşı korku, nefret ve öfke duyguları; genetikten gelen (atalardan) inançları vardır. Dünya İlişkileri Dersi diğerlerine karşı kendinizi iç ve dış çatışmadan çıkarmak için güçlü bir araçtır.

Süre5 Gün
Katılım ŞartıDerin Kazma Sertifikası
Yer ve ZamanONLINE
EğitmenYeşim Kuzu
Bu eğitime kesin kayıt yaptırmak isteyenlerin depozito ücretini yatırmış olmaları gerekmektedir. Depozito iade edilmemektedir. Bu konuyla ilgili bilgi almak için lütfen 05433892233 numaralı telefonumuzu arayın.

Seminer sonunda tüm dünyada geçerliliği olan ThetaHealing Institute Of Knowledge Sertifikası verilecektir. Ayrıca, sertifika sahipleri için ThetaHealing resmi web sayfasındaki, “Türkiye” başlığı altında özel tanıtım sayfası olacaktır.

Thetahealing Eğitimleri

SORULARINIZ / YORUMLARINIZ

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s