Bu çalışma ile bedenin her bir noktası YARATICI’nın sevgisiyle dolar.

İhtiyacınız olmayan tüm negatif duygular gider. Bizim önümüzü açan bize sağlık veren, neşe veren, mutluluk veren tüm duygular bedenimize dolar.

Sağlık konusunda, bereket konusunda, kısacası hangi konuda sorun yaşıyorsanız bedeninizde bir yerde biriktiriyorsunuz. Bazen bu size hastalık olarak dönüyor, bazen yalnızlık, bazen de kaza olarak dönüyor.

Sezgisel Anatomi eğitiminin görseli

Çünkü enerji hiçbir zaman kaybolmuyor size tekrar tekrar dönüyor. İşte bu nedenle önce bedenimizi şifalandırmamız gerekiyor. 15 gün boyunca bedenimizde biriktirdiğimiz korkular, nefretler, kızgınlıklar, acılar temizlenecek.

Süre15 Gün
Katılım ŞartıDerin Kazma Sertifikası
Yer ve ZamanONLINE 20 Kasım – 4 Aralık
EğitmenYeşim Kuzu
Bu eğitime kesin kayıt yaptırmak isteyenlerin depozito ücretini yatırmış olmaları gerekmektedir. Depozito iade edilmemektedir. Bu konuyla ilgili bilgi almak için lütfen 05433892233 numaralı telefonumuzu arayın.

Seminer sonunda tüm dünyada geçerliliği olan ThetaHealing Institute Of Knowledge Sertifikası verilecektir. Ayrıca, sertifika sahipleri için ThetaHealing resmi web sayfasındaki, “Türkiye” başlığı altında özel tanıtım sayfası olacaktır.

Bu web sitesindeki ifadeler herhangi bir hastalığı teşhis, tedavi, iyileştirme veya önlemeyi amaçlamaz. Bu web sitesindeki bilgiler, hiçbir şekilde doktorunuz veya diğer sağlık hizmetleri profesyoneli tarafından yetkin tıbbi bakımın yerini alamaz.

Yeşim Kuzu

Thetahealing Eğitimleri

SORULARINIZ / YORUMLARINIZ

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s