Thetahealing Nedir?


Thetahealing’in temeli olan “7 Varoluş Seviyesi” videosunu izleyin.

(Beyin dalgalarını 1924’de keşfeden Alman psikiyatr Hans Berger ile başlayan laboratuar testleri sonucunda beynin alfa, beta, teta ve delta dalgaları diye adlandırılan elektriksel etkinliklerde bulunduğu saptanmıştır.)

Beynimizin yaydığı frekanslar vardır. Bunlar;

Beta frekansı bilinçli yaptığımız gün içinde yaydığımız frekansımızdır. Alfa frekansı uykuya dalmak üzere yaydığımız frekanstır. Kendimizde yaptığımız kuantum çalışmaları ve olumlama telkinlerini bu frekansta bilinçaltımıza kaydederiz. Yaptığımız her olumlama ve inanç değişikliği için 21 günlük periyotları 3 ay devam ederek bilinçaltımıza kaydedip sonuçları görmeye başlarız.

Kişi kendi üzerinde alfa frekansında çalıştığında 3-6 ay arasında yeni inancını bilinçaltında aktif hale getirir. Teta frekansında ise hemen olur.

Teta frekansına derin meditasyon ve uyku hali diyebiliriz. Bu frekans bilinçaltımızın yaydığı frekanstır. Bilinçaltımızda kayıtlı tüm negatif inançları bu frekansta anında değiştirebiliriz. Çocuklar 6 yaşına kadar teta frekansından yayın yaparlar. En yaratıcı oldukları dönemdir ve herşeyi kaydederler. O yüzden çocukların ilk 6 yılı çok önemlidir ve bu nedenle ailelerin bu döneme çok dikkat etmeleri gerekmektedir.

ThetaHealing® uygulamasının farkı nedir?

Benzer tüm tekniklerde olumlama tekniği vardır. Olumlama yaptığınızda gerek hipnoz gerek regresyon olsun, pozitif bir şeyi birkaç defa daha söylediğinizde etkisi oluyor. Bazen de bunun altında negatif bir kalıp varsa onun altından tekrar kökler ortaya çıkıyor ve bunu bozuyorlar. ThetaHealing®’te yaptığımız şey ise kök inanca ulaşıp onu çıkartıp daha verimli bir zemine koymak oluyor. O yüzden olumlamalardan çok daha etkili ve hızlı çalışılmış oluyor.

 • Theta tekniği ile bilinçaltınızı temizleyip yeniden programlanabilirsiniz.
 • DNA kromozomları aktif hale geliyor.
 • Kişinin üzerinde bulunan öfke kızgınlık korku endişe acı üzüntü göz nazar temizleniyor.
 • Kişinin karmaları temizleniyor.
 • Üzerinde bulunan kararsız ruhlar, psişik saldırılar (olumsuz düşünce formları) temizleniyor.
 • Anne baba ve kardeşlerden yada aile büyüklerinden ruhsal olarak negatif bağları kesiliyor.
 • Hayata köklenmesi yapılıyor.
 • Anne karnındaki dönemi temizleniyor.
 • Hangi konuda çalışmak istiyorsa kişinin negatif inançları değiştiriliyor ve yerine pozitifleri yerleştiriliyor.
 • His yüklemeleri yapılıyor.
 • Duyguların gerçek saf yani Yaratılış tanımı tekrar tanımlanıyor.

ThetaHealing® uygulamasında kök inanca ulaşmak için 8 farklı Digging / Kazma çalışması yapılır.

 • Korku çalışması için kazma yöntemi.
 • Kızgınlık ve öfke çalışması için kazma çalışması.
 • Hastalığın kişiye nasıl hizmet ettiğini öğrenmek için kazma çalışması.
 • Yaratım yani hayatımızda olmasını istediğimiz şeyleri yapmak için bizi engelleyen şeyleri bulmak için kazma çalışması.
 • Genetik olarak negatif kodlarımızı bulmak için kazma çalışması.
 • Geçmiş ve kollektif bilinçten aldığımız kayıtlar.
 • İmkansız dediğimiz şeyler ile ilgili kazma çalışması.

Bunları yaptıkça kendinizde negatif inançlarınızı kazarsınız ve kazdıkça en derindeki kök inançlarınızı bulursunuz. Derine inmekten korkmayın. Eğer bunları yapmıyorsanız ThetaHealing® uyguluyorum demeyin.

ThetaHealing® uygulamasında bilincimizi kendi alanımızdan çıkartarak Yaradan’ın sevgi enerjisiyle buluşturup OL seviyesinde bilinçaltı kayıtlarını değiştirebiliriz. Kendi bedenimizi şifalandırabilir ve başka birinin bedeninde rezone olabiliriz. Kendi alanımızdan çıkmak bize kendimize ve başkasına başka pencereden bakma şansı verir. Bu pencere bizi Yaradan’ın ışığına götürür. Yaratıcı ile her buluşma anında beyin teta dalga frekansında olur.

Beta frekansında bizi engelleyen bir çok negatif kodlarımızı görüp farkına varabiliriz ancak değiştiremeyiz o nedenle teta frekansında kalıcı olarak negatif tüm kayıtlarımızı kolayca değiştirebilir, şifaya tanık oluruz.

Bunu yapmak için üstün bir yeteneğe sahip olmak da gerekmez. Herkes şifaya tanık olabilir. Bilincin tanık olduğu her şeyi hayatımızda yaratıyoruz.

(Sitemizdeki yazılar kaynak gösterilmeden paylaşılamaz, yayınlanamaz, çoğaltılamaz.)

SORULARINIZ / YORUMLARINIZ

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s