Yeşim Kuzu Theta Akademi’de seans almak veya Thetahealing® uygulayıcısı olmak istiyorsanız bize ulaşın.

Telefon: 0 543 389 22 33

Bu sayfada seanslarımız ile ilgili detaylı bir açıklama yapılmıştır. ThetaHealing® seansları sizin isteğiniz doğrultusunda ve gizlilik ilkelerine bağlı kalınarak yapılır.

Thetahealing seansları;

 • Yüz yüze
 • İnternet (sesli/görüntülü)
 • Telefonla

yapılabilmektedir.

Ortalama 1 saat sürer. Ücret bilgisi için lütfen arayın: 05433892233

Thetahealer (terapist) öncelikle kişinin çalışmak istediği konuyla ilgili kısa bir sohbetin ardından, kişinin bilinçaltını teta frekansına ayarlar. Konu sınırlamamız yoktur. İstediğiniz her konuda terapi alabilirsiniz. Sağlık, ilişki, para, şans, evlilik, kaygı endişe bozukluğu, uykusuzluk, öfke kontrolü, ev alma-satma vs. Uzun süreceği belli olan terapilerin yerine eğitim alınmasını tavsiye ediyoruz. Bu hem ekonomiktir hem de istediğiniz zaman kendinize ve başkalarına terapi yapabileceksiniz.

Kişinin bedenine genel bir şifa verir. Beyin kimyasallarını ve sağ-sol beynini dengeler.
Kişinin bedeninde biriken öfke-kızgınlık-acı-üzüntü-korku-endişe-stres-heyecan gibi blokaj yaratan duygulardan kişiyi arındırır.
Kişinin kök çakrası üzerinde şifa çalışması yaparak, kişiyi hayata sağlam bir şekilde kökler.
Kişinin anne karnındaki dönemini ve doğum anını şifalandırır.
Kişinin üzerindeki negatif enerjileri,gözü nazarı,kötü ruh parçacıklarını, psişik saldırıları, kancaları çıkartır ve temizler.
Kişinin çekirdek ailesiyle yaptığı ruhsal antlaşmaları temizler ve şifalandırır.
Kişinin çalışmak istediği konu neyse "o konuyla" ilgili negatif inançlarını bulup, pozitifleriyle değiştirir ve olumlu his yüklemesi yapar.
Theta healing seansının sonunda kişiye "gelecek vizyon yaratımı" ile olmasını istediği şeyleri teta frekansında aktif eder.

Eğer terapi almaya karar verdiyseniz bize ulaşın: 0543 389 22 33
İsterseniz aşağıdaki formu da doldurabilirsiniz.

Yeşim Kuzu
Certified Practitioner
Certified Instructor
Certified Master
Certificate of Science

 

Thetahealing seansı için formu doldurunuz.

Twitter üzerinden de mesaj gönderebilirsiniz.

 • yesimkuzu.com uzantılı işbu sitede ziyaretçilerini Thetahealing® konusunda aydınlatma amacıyla bilgiler yayınlamaktadır.
 • Hiçbir şekilde gerçek bir muayene, teşhis ve tedavinin yerine geçecek sağlık hizmeti verilmemekte olup bu vesile ile teşhis ve tedavinin mutlaka doktor tarafından yapılması gerektiği vurgulanmaktadır. Bu sayfalardaki bilgiler, konu ile ilgili bir uzmanla görüşmenin ya da muayenenin yerini tutmadığı gibi tüm hastalar için geçerli bir uygulama rehberi değildir.
 • Bu sitedeki bilgilerin hastaların tanı ve tedavisi amacı ile kullanılması mümkün değildir. İşbu site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ait olup bu siteyi ziyaret edenlerin bu uyarıları kabul ettiğini varsayılmaktadır.
 • Bu sitede verilen bilgiler, sahibinin bilimsel tecrübeleri ve Thetahealing® seminer bilgilerini içermektedir. Burada verilen bilgilere dayanarak başkaları tarafından uygulanan tedaviler konusunda hiçbir sorumluluk kabul edilmez. Burada verilen bilgiler, tıbbi bir uygulama, tedavi ya da ameliyat için yol gösterici ya da dayanak olamaz.
 • Ehli olmayan kişilerin buradaki bilgilerden yararlanarak uygulayacakları girişimlerin sonuçlarından  ve bu sitedeki bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten Yesim Kuzu sorumlu değildir.
 • Bu sitede yer alan tüm bilgi, yorum ve görüntüler kişileri bilgilendirme amaçlı yazılmış olup hiçbir şekilde reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Ayrıca bu siteye hiçbir şekilde reklam alınmamaktadır.
 • Tüm yazılar sık sık güncellense ve tüm alternatifler hakkında bilgiler verilse de, bu sitede verilen bilgilerin tamamıyla güncel ve eksiksiz olduğu garanti edilemez. Site ziyaretçilerinin çevrimiçi/çevrimdışı ya da e mail yolu ile sormuş olduğu sorulara sadece genel şekillerde cevap yazılmaktadır. Sorulara cevap olarak reçete yerine geçebilecek ilaç tavsiyesi yapılmadığı gibi ilaç ismi de verilmemektedir.
 • Site içeriği sürekli güncelleştirilmeye çalışılmakta olup yine de sitedeki hiç bir yazının tam ve eksiksiz olduğu garanti edilmemektedir. Sitedeki herhangi bir konu hakkında daha geniş bilgi sahibi olmak için bir uzman doktora başvurmanız gerekmektedir.
 • Sitede yer alan bilgi, fikir ve uygulama bilimsel gelişmelere paralel olarak değişebilmektedir. İşbu sitede yer alanlar Yesim Kuzu’nun güncel görüş ve uygulamalarını içermeyebilir. Sitede yer alan bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden bilgilerin ziyaretçiler tarafından doktorlarına danışarak kontrol edilmesi gereklidir.
 • Yesim Kuzu’ya ait olan işbu internet sitesinin tüm hakları saklıdır. İzin olmaksızın siteden kopya yapılamayacağı gibi kopyaların kullanımından da Yesim Kuzu sorumlu tutulamaz.
 • Site ziyaretçileri, siteyi kullanmaya başladıklarında yukarıda yazanları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.