Thetahealing® Kazma Tekniğinin uzmanlık eğitimidir. Terapilerinizde uygulayacağınız KAZMA tekniğinde ustalaşacaksınız. Yeşim Kuzu Theta Akademi’de seans almak veya Thetahealing® uygulayıcısı olmak istiyorsanız bize ulaşın.

Telefon: 0 543 389 22 33

Eğitim sonunda tüm dünyada geçerliliği olan ThetaHealing® Institute Of Knowledge Sertifikası verilecek ve sertifika sahipleri ThetaHealing® sayfasında, “Türkiye” başlığı altında yer alacaktır.

KAZMA çalışması ThetaHealing® terapisinin en önemli bölümlerinden biri. Bu çalışma sırasında danışanımıza yönelttiğimiz sorular ile KÖK İNANCI buluyoruz. Dig Deeper (DERİN KAZMA) eğitimi ile daha da derinlerde gizlenmiş kök inançları kolayca bulacaksınız. Kök inanca yaklaştıkça danışanımızın davranışlarındaki değişiklikleri gözlemlemek de çok önemlidir. Bu durum sizin kök inanca yaklaştığınızı gösterir. Danışanda gözlenen tavır daha çok “sıkıntı” şeklindedir. Bu da doğru yolda olduğunuzu gösterir.

Dig Deeper (Derin Kazma) tekniğini kullandığınız zaman bu SIKINTI halini de yumaşatabileceksiniz. Bu da danışanınızın sizinle olan bağını güçlendirecek. Çoğu kişi değişime direnir. Bu teknikle direnmeden değişimi sağlayabilirsiniz.

ThetaHealing® tekniği kendi meselelerimizin özüne inmede olağanüstüdür çünkü uygulayıcılara kazma adı verilen olağanüstü bir teknik öğretilir. Bu anlatım tarzı yaklaşımı bizi bloke eden tanımlanması zor ve derin bilinçaltı düşünce ve inançlarını rahatlıkla keşfetmemize izin verir. ThetaHealing tekniğinde tüm bunları temizlemek için koşulsuz sevgi, inanç ve his çalışması yapılır.

Bu kurs tüm Theta Şifacılarını bu eşsiz teknikte iyi eğitmek, size sağlam bir temel sunmak, ihtiyacınız olan ipuçları ve teknikleri alarak danışanlarınızın kök inançlarını bulmak için güvenle kazma yapmanız için oluşturulmuştur. Sorunun kökenini ve gerçek nedenini başarıyla tanımlayamazsanız hangi inançları değiştireceğinizi bilemezsiniz. Bu aynı zamanda yaptığınız değişikliklerin geçici olacağı ve temizlenmemiş negatif inançların gerçek şifayı engelleyebileceği anlamına gelir.

Bu kurs, danışanlarınızın ve öğrencilerinizin kendi alışkanlıkları ve hayatlarını anlamalarına yardım etmede sizi güçlendirecek, şifa değişikliklerini yapmalarına yardım etme vasıtasıyla seansın bitiminde dengeye ve saflığa yükselebilecekler.

KATILIM SINIRLI SAYIDADIR. KAYDINIZI ŞİMDİDEN YAPTIRIN.
Katılmak isteyenler depozit ücretini banka hesabna yatırmaları gerekir. (Depozit ücreti geri iade olmaz.)

Eğitim Süresi 2 Gün
Katılım Şartı Advanced DNA Sertifikası
Yer ve Zaman İstanbul: 4/5 Mayıs
Ankara: 21/22 Mayıs
Almanya: 15/16 Haziran
Eğitmen Yeşim Kuzu
(THINK® CERTIFICATE OF SCIENCE)
Bülent Kuzu
(THInK® Certified of Instructor)
Depozito 100 $ (Kayıt ücreti güncel kurdan TL olarak hesaplanır.)
Depozitonun
Yatacağı
Hesap
AKBANK
Kuzu CoCo Danışmanlık Ltd. Şti
IBAN: TR76 0004 6002 5588 8000 1434 53
Kalan Ücret 367 $ (Eğitimin ilk günü nakit olarak alınacaktır. Güncel kurdan TL olarak hesaplanır.)
Toplam Ücret
(Depozito+Kalan)
467 $ +KDV
(Güncel kurdan TL olarak hesaplanır.)
Rezervasyon thetaakademi@gmail.com
+90 543 389 22 33

Nihat Kızıltan Sk. No:12 Karani Apt. Daire:1 Kat:1
34728 Caddebostan
Kadıköy/İstanbul