Aile, Geçmiş, Toplum, İş Hayatı, Bereket, Başarı, Yaratım ile ilgili blokajlarımızı çözüyoruz?

Seminer sonunda tüm dünyada geçerliliği olan ThetaHealing® Institute Of Knowledge Sertifikası verilecek ve sertifika sahipleri ThetaHealing® sayfasında, “Türkiye” başlığı altında yer alacaktır.

Bu seminer ile kendi gerçeğinizi yaratın. Yeteneklerinizi maksimum kullanın. Sonsuz bereketi alın. Başkaları tarafından yönlendirilen, dramada sıkışmış, ne yapacağı başkaları tarafından söylenen kişi olmayın.

“Bir işletme mezunu olarak çok fazla satış ve gelişim eğitimlerine katıldım . Ancak teta ile başarı korkuları ve tüm korkuları da kökten temizleyen bir eğitime daha önce hiç rastlamadım ve böyle bir eğitim iş dünyasına çığır açtırır.”

Hiroyuki Miyazaki ve Thetahealing® kurucusu Vianna Stibal ile geliştirdiği bu teknikle; ThetaHealing® Japonya’da % 900 büyüme sağlamıştır. Kendisi insan kaynakları müdürü olarak tüm çalışanlara teta terapileri yapmış. Neden Türkiye’deki şirketler büyümesin? Neden işyeri sahipleri daha çok kazanç sağlamasın?

Seminer Konu Başlıklarımız:

 • Bölüm 1: Kendinizi ebeveyn zorunluluklarından özgürleştirme
 • Bölüm 2: Geçmişinizi Serbest Bırakma
 • Bölüm 3: Toplum Tarafından Kabul Edilme
 • Bölüm 4: İş Arkadaşlarından olan baskıyla baş etme
 • Bölüm 5: Sonsuz Bereketi kabul etme ve sınırları belirleme
 • Bölüm 6: Başarmaya Hazır Olmak
 • Bölüm 7: Vizyon ve Yaratımlar, Hedefler

Katılmak isteyenler depozit ücretini banka hesabına yatırmaları gerekir. (Depozit ücreti geri iade olmaz.)

Seminer Süresi 3 Gün
Katılım Şartı Dig Deeper DNA Sertifikası
Yer ve Zaman Ankara: 10/11/12 Ocak (Akşam)
Seminer Yöneticisi Yeşim Kuzu
(THINK® CERTIFICATE OF SCIENCE)
Rezervasyon thetaakademi@gmail.com

 

 • yesimkuzu.com uzantılı işbu sitede ziyaretçilerini Thetahealing® konusunda aydınlatma amacıyla bilgiler yayınlamaktadır.
 • Hiçbir şekilde gerçek bir muayene, teşhis ve tedavinin yerine geçecek sağlık hizmeti verilmemekte olup bu vesile ile teşhis ve tedavinin mutlaka doktor tarafından yapılması gerektiği vurgulanmaktadır. Bu sayfalardaki bilgiler, konu ile ilgili bir uzmanla görüşmenin ya da muayenenin yerini tutmadığı gibi tüm hastalar için geçerli bir uygulama rehberi değildir.
 • Bu sitedeki bilgilerin hastaların tanı ve tedavisi amacı ile kullanılması mümkün değildir. İşbu site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ait olup bu siteyi ziyaret edenlerin bu uyarıları kabul ettiğini varsayılmaktadır.
 • Bu sitede verilen bilgiler, sahibinin bilimsel tecrübeleri ve Thetahealing® seminer bilgilerini içermektedir. Burada verilen bilgilere dayanarak başkaları tarafından uygulanan tedaviler konusunda hiçbir sorumluluk kabul edilmez. Burada verilen bilgiler, tıbbi bir uygulama, tedavi ya da ameliyat için yol gösterici ya da dayanak olamaz.
 • Ehli olmayan kişilerin buradaki bilgilerden yararlanarak uygulayacakları girişimlerin sonuçlarından  ve bu sitedeki bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten Yesim Kuzu sorumlu değildir.
 • Bu sitede yer alan tüm bilgi, yorum ve görüntüler kişileri bilgilendirme amaçlı yazılmış olup hiçbir şekilde reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Ayrıca bu siteye hiçbir şekilde reklam alınmamaktadır.
 • Tüm yazılar sık sık güncellense ve tüm alternatifler hakkında bilgiler verilse de, bu sitede verilen bilgilerin tamamıyla güncel ve eksiksiz olduğu garanti edilemez. Site ziyaretçilerinin çevrimiçi/çevrimdışı ya da e mail yolu ile sormuş olduğu sorulara sadece genel şekillerde cevap yazılmaktadır. Sorulara cevap olarak reçete yerine geçebilecek ilaç tavsiyesi yapılmadığı gibi ilaç ismi de verilmemektedir.
 • Site içeriği sürekli güncelleştirilmeye çalışılmakta olup yine de sitedeki hiç bir yazının tam ve eksiksiz olduğu garanti edilmemektedir. Sitedeki herhangi bir konu hakkında daha geniş bilgi sahibi olmak için bir uzman doktora başvurmanız gerekmektedir.
 • Sitede yer alan bilgi, fikir ve uygulama bilimsel gelişmelere paralel olarak değişebilmektedir. İşbu sitede yer alanlar Yesim Kuzu’nun güncel görüş ve uygulamalarını içermeyebilir. Sitede yer alan bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden bilgilerin ziyaretçiler tarafından doktorlarına danışarak kontrol edilmesi gereklidir.
 • Yesim Kuzu’ya ait olan işbu internet sitesinin tüm hakları saklıdır. İzin olmaksızın siteden kopya yapılamayacağı gibi kopyaların kullanımından da Yesim Kuzu sorumlu tutulamaz.
 • Site ziyaretçileri, siteyi kullanmaya başladıklarında yukarıda yazanları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.