Bedenimizdeki her organının, her sistemin, her uzuvun görevlerini daha detaylı öğreneceksiniz.

Eğitim sonunda tüm dünyada geçerliliği olan ThetaHealing® Institute Of Knowledge Sertifikası verilecek ve sertifika sahipleri ThetaHealing® sayfasında, “Türkiye” başlığı altında yer alacaktır.

Bu çalışma ile bedenin her bir noktası YARATICI’nın sevgisiyle dolar. İhtiyacınız olmayan tüm negatif duygular gider. Bizim önümüzü açan bize sağlık veren, neşe veren, mutluluk veren tüm duygular bedenimize dolar.

Sağlık konusunda, bereket konusunda, kısacası hangi konuda sorun yaşıyorsanız bedeninizde bir yerde biriktiriyorsunuz. Bazen bu size hastalık olarak dönüyor, bazen yalnızlık, bazen de kaza olarak dönüyor.

Çünkü enerji hiçbir zaman kaybolmuyor size tekrar tekrar dönüyor. İşte bu nedenle önce bedenimizi şifalandırmamız gerekiyor. 15 gün boyunca bedenimizde biriktirdiğimiz korkular, nefretler, kızgınlıklar, acılar temizlenecek.

Biz bu temizliğe önce ihtiyacımız olmayan bize faydası olmayan PARAZİT, MİKROP, MANTAR, BAKTERİ, MAYA (Candida) ve VİRÜS ve AĞIR METAL temizliği ile başlıyoruz.

Parazitlerin fazlası sizi sömürmelerine, kullanmalarına neden olur. Vücudumuzda bilinen 650.000 parazit vardır. Mikrop fazlalığı sizin üzüntülü olmanıza, başkaları tarafından duyulmamanıza sebep olur. İnsanlar tarafından ne yaparsanız yapın anlaşılmazsınız.

Mantar fazlalığı erteleme duygusuna yol açar. Her zaman “sonra yapacağım” diyerek hareket edemezsiniz. Maya (Candida) fazlalalığı içsel kızgınlıklarla ilgilidir. Sürekli kızgın hissedersiniz. Virüsler sizi değersiz hissettirir. Onların yaşayabilmesi için canlı ortam gerekir ve insanlar gibi onların da taşıdıkları inanç kalıpları vardır. Bakteri fazlalığı suçluluk duygularından kaynaklanır. Sürekli kendinizi suçlu yada suçlanacak ortamlarda tutarsınız.

Teta Tekniğinin ileri seviye mezunlarının katıldığı, Sezgisel Anatomi seminerinde olağanüstü insan bedenini sezgisel olarak cok yakından tanıyacaksınız. Beden okumada yeteneklerinizi ilerletip kendinizi ve başkalarını şifalandırmak için birikmiş olan enerjisel duygulardan arınacaksınız.

Hastalıkları oluşturan inançları belirlemek için her bir beden sistemi ile calışacaksınız. Siz hangi hastalığın, hangi organ ve hangi sistemleri ile ilgili olduklarını ve bunları nasıl değiştireceğinizi ve bunları nasıl iyileştireceğinizi öğreneceksiniz.

Beden içinde görmeyi ve başka öğrenciler ile birlikte alıştırmalarda birlikte-yaratmayi öğreneceksiniz. Bu seminer insan bedeninin kompleks halini keşfetmenizde yardımcı olarak belirli resimleri, gösterimleri içerir. Bu muhteşem seminerde sezgilerinizi yoğun bir şekilde arttırıp kendiniz ve başkaları üzerinde çalışmak icin yeteneklerinizi geliştireceksiniz.

Siz daha da netleştikçe, uygulama yaptığınız kişiler üzerinde çalışmanız kolaylaşacaktır. Uzun süredir bilinçli olarak veya bilinçaltınızda size hizmet etmeyen, taşımış olduğunuz negatif her şeyi arındırabileceksiniz. Bu seminerden sonra, siz daha kuvvetli ve sağlıklı bir uygulayıcı/şifacı/ terapist olacaksiniz.

Eğitim Konu Başlıklarımız:

 • 1. GÜN: PARAZİT, MİKROP, MANTAR, BAKTERİ,MAYA (Candida) ve VİRÜS ve AĞIR METAL temizliği
 • 2. GÜN: İSKELET SİSTEMİ (Kemik ağrıları)
 • 3. GÜN: ENDOKRİN SİSTEMİ (TİROİD ve Böbrek Üstü Bezleri ve tüm hormonlar)
 • 4. GÜN: DİJESTİF SİSTEM (MİDE, KARACİĞER)
 • 5. GÜN: SOLUNUM SİSTEMİ
 • 6. GÜN: KALP ve DOLAŞIM SİSTEMİ
 • 7. GÜN: LENF SİSTEMİ
 • 8. GÜN: SEKSÜEL SİSTEM, CİNSEL ORGANLAR
 • 9. GÜN: KAS SİSTEMİ
 • 10. GÜN: SİNİR SİSTEMİ
 • 11. GÜN: DERİ
 • 12. GÜN: GÖZLER
 • 13. GÜN: BEYİN
 • 14. GÜN: KULAKLAR
 • 15. GÜN: TÜM BEDEN

KATILIM SINIRLI SAYIDADIR. KAYDINIZI ŞİMDİDEN YAPTIRIN.
Katılmak isteyenler depozit ücretini banka hesabına yatırmaları gerekir. (Depozit ücreti geri iade olmaz.)

Eğitim Süresi 15 gün (3 hafta içi)
Pzt, Sal, Çar, Per, Cum
Katılım Şartı Derin Kazma Sertifikası
Yer ve Zaman
Eğitmen Yeşim Kuzu
(THINK® CERTIFICATE OF SCIENCE)
Asistan Bülent Kuzu
(THInK® Certified of Instructor)
Depozito 235 $ (Kayıt ücreti)
(Güncel kurdan TL olarak hesaplanır.)
Depozitonun Yatacağı Hesap AKBANK
Kuzu CoCo Danışmanlık Ltd. Şti
IBAN: TR76 0004 6002 5588 8000 1434 53
Kalan Ücret 1500 $ (Eğitimin ilk günü nakit olarak alınacaktır.)
(Güncel kurdan TL olarak hesaplanır.)
Toplam Ücret
(Depozito+Kalan)
1735 $ +KDV
(Güncel kurdan TL olarak hesaplanır.)
Rezervasyon thetaakademi@gmail.com
+90 543 389 22 33

Nihat Kızıltan Sk. No:12 Karani Apt. Daire:1 Kat:1
34728 Caddebostan
Kadıköy/İstanbul