Bedenimizdeki her organının, her sistemin, her uzuvun görevlerini daha detaylı öğreneceksiniz. Yeşim Kuzu Theta Akademi’de seans almak veya Thetahealing® uygulayıcısı olmak istiyorsanız bize ulaşın.

Telefon: 0 543 389 22 33

Eğitim sonunda tüm dünyada geçerliliği olan ThetaHealing® Institute Of Knowledge Sertifikası verilecek ve sertifika sahipleri ThetaHealing® sayfasında, “Türkiye” başlığı altında yer alacaktır.

Bu çalışma ile bedenin her bir noktası YARATICI’nın sevgisiyle dolar. İhtiyacınız olmayan tüm negatif duygular gider. Bizim önümüzü açan bize sağlık veren, neşe veren, mutluluk veren tüm duygular bedenimize dolar.

Sağlık konusunda, bereket konusunda, kısacası hangi konuda sorun yaşıyorsanız bedeninizde bir yerde biriktiriyorsunuz. Bazen bu size hastalık olarak dönüyor, bazen yalnızlık, bazen de kaza olarak dönüyor.

Çünkü enerji hiçbir zaman kaybolmuyor size tekrar tekrar dönüyor. İşte bu nedenle önce bedenimizi şifalandırmamız gerekiyor. 15 gün boyunca bedenimizde biriktirdiğimiz korkular, nefretler, kızgınlıklar, acılar temizlenecek.

Biz bu temizliğe önce ihtiyacımız olmayan bize faydası olmayan PARAZİT, MİKROP, MANTAR, BAKTERİ, MAYA (Candida) ve VİRÜS ve AĞIR METAL temizliği ile başlıyoruz.

Parazitlerin fazlası sizi sömürmelerine, kullanmalarına neden olur. Vücudumuzda bilinen 650.000 parazit vardır. Mikrop fazlalığı sizin üzüntülü olmanıza, başkaları tarafından duyulmamanıza sebep olur. İnsanlar tarafından ne yaparsanız yapın anlaşılmazsınız.

Mantar fazlalığı erteleme duygusuna yol açar. Her zaman “sonra yapacağım” diyerek hareket edemezsiniz. Maya (Candida) fazlalalığı içsel kızgınlıklarla ilgilidir. Sürekli kızgın hissedersiniz. Virüsler sizi değersiz hissettirir. Onların yaşayabilmesi için canlı ortam gerekir ve insanlar gibi onların da taşıdıkları inanç kalıpları vardır. Bakteri fazlalığı suçluluk duygularından kaynaklanır. Sürekli kendinizi suçlu yada suçlanacak ortamlarda tutarsınız.

Teta Tekniğinin ileri seviye mezunlarının katıldığı, Sezgisel Anatomi seminerinde olağanüstü insan bedenini sezgisel olarak cok yakından tanıyacaksınız. Beden okumada yeteneklerinizi ilerletip kendinizi ve başkalarını şifalandırmak için birikmiş olan enerjisel duygulardan arınacaksınız.

Hastalıkları oluşturan inançları belirlemek için her bir beden sistemi ile calışacaksınız. Siz hangi hastalığın, hangi organ ve hangi sistemleri ile ilgili olduklarını ve bunları nasıl değiştireceğinizi ve bunları nasıl iyileştireceğinizi öğreneceksiniz.

Beden içinde görmeyi ve başka öğrenciler ile birlikte alıştırmalarda birlikte-yaratmayi öğreneceksiniz. Bu seminer insan bedeninin kompleks halini keşfetmenizde yardımcı olarak belirli resimleri, gösterimleri içerir. Bu muhteşem seminerde sezgilerinizi yoğun bir şekilde arttırıp kendiniz ve başkaları üzerinde çalışmak icin yeteneklerinizi geliştireceksiniz.

Siz daha da netleştikçe, uygulama yaptığınız kişiler üzerinde çalışmanız kolaylaşacaktır. Uzun süredir bilinçli olarak veya bilinçaltınızda size hizmet etmeyen, taşımış olduğunuz negatif her şeyi arındırabileceksiniz. Bu seminerden sonra, siz daha kuvvetli ve sağlıklı bir uygulayıcı/şifacı/ terapist olacaksiniz.

Eğitim Konu Başlıklarımız:

 • 1. GÜN: PARAZİT, MİKROP, MANTAR, BAKTERİ,MAYA (Candida) ve VİRÜS ve AĞIR METAL temizliği
 • 2. GÜN: İSKELET SİSTEMİ (Kemik ağrıları)
 • 3. GÜN: ENDOKRİN SİSTEMİ (TİROİD ve Böbrek Üstü Bezleri ve tüm hormonlar)
 • 4. GÜN: DİJESTİF SİSTEM (MİDE, KARACİĞER)
 • 5. GÜN: SOLUNUM SİSTEMİ
 • 6. GÜN: KALP ve DOLAŞIM SİSTEMİ
 • 7. GÜN: LENF SİSTEMİ
 • 8. GÜN: SEKSÜEL SİSTEM, CİNSEL ORGANLAR
 • 9. GÜN: KAS SİSTEMİ
 • 10. GÜN: SİNİR SİSTEMİ
 • 11. GÜN: DERİ
 • 12. GÜN: GÖZLER
 • 13. GÜN: BEYİN
 • 14. GÜN: KULAKLAR
 • 15. GÜN: TÜM BEDEN

KATILIM SINIRLI SAYIDADIR. KAYDINIZI ŞİMDİDEN YAPTIRIN.
Katılmak isteyenler depozit ücretini banka hesabına yatırmaları gerekir. (Depozit ücreti geri iade olmaz.)

Eğitim Süresi 15 gün (3 hafta içi)
Pzt, Sal, Çar, Per, Cum
Katılım Şartı Derin Kazma Sertifikası
Yer ve Zaman
Eğitmen Yeşim Kuzu
(THINK® CERTIFICATE OF SCIENCE)
Asistan Bülent Kuzu
(THInK® Certified of Instructor)
Depozito 235 $ (Kayıt ücreti)
(Güncel kurdan TL olarak hesaplanır.)
Depozitonun Yatacağı Hesap AKBANK
Kuzu CoCo Danışmanlık Ltd. Şti
IBAN: TR76 0004 6002 5588 8000 1434 53
Kalan Ücret 1500 $ (Eğitimin ilk günü nakit olarak alınacaktır.)
(Güncel kurdan TL olarak hesaplanır.)
Toplam Ücret
(Depozito+Kalan)
1735 $ +KDV
(Güncel kurdan TL olarak hesaplanır.)
Rezervasyon thetaakademi@gmail.com
+90 543 389 22 33

Nihat Kızıltan Sk. No:12 Karani Apt. Daire:1 Kat:1
34728 Caddebostan
Kadıköy/İstanbul

 • yesimkuzu.com uzantılı işbu sitede ziyaretçilerini Thetahealing® konusunda aydınlatma amacıyla bilgiler yayınlamaktadır.
 • Hiçbir şekilde gerçek bir muayene, teşhis ve tedavinin yerine geçecek sağlık hizmeti verilmemekte olup bu vesile ile teşhis ve tedavinin mutlaka doktor tarafından yapılması gerektiği vurgulanmaktadır. Bu sayfalardaki bilgiler, konu ile ilgili bir uzmanla görüşmenin ya da muayenenin yerini tutmadığı gibi tüm hastalar için geçerli bir uygulama rehberi değildir.
 • Bu sitedeki bilgilerin hastaların tanı ve tedavisi amacı ile kullanılması mümkün değildir. İşbu site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ait olup bu siteyi ziyaret edenlerin bu uyarıları kabul ettiğini varsayılmaktadır.
 • Bu sitede verilen bilgiler, sahibinin bilimsel tecrübeleri ve Thetahealing® seminer bilgilerini içermektedir. Burada verilen bilgilere dayanarak başkaları tarafından uygulanan tedaviler konusunda hiçbir sorumluluk kabul edilmez. Burada verilen bilgiler, tıbbi bir uygulama, tedavi ya da ameliyat için yol gösterici ya da dayanak olamaz.
 • Ehli olmayan kişilerin buradaki bilgilerden yararlanarak uygulayacakları girişimlerin sonuçlarından  ve bu sitedeki bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten Yesim Kuzu sorumlu değildir.
 • Bu sitede yer alan tüm bilgi, yorum ve görüntüler kişileri bilgilendirme amaçlı yazılmış olup hiçbir şekilde reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Ayrıca bu siteye hiçbir şekilde reklam alınmamaktadır.
 • Tüm yazılar sık sık güncellense ve tüm alternatifler hakkında bilgiler verilse de, bu sitede verilen bilgilerin tamamıyla güncel ve eksiksiz olduğu garanti edilemez. Site ziyaretçilerinin çevrimiçi/çevrimdışı ya da e mail yolu ile sormuş olduğu sorulara sadece genel şekillerde cevap yazılmaktadır. Sorulara cevap olarak reçete yerine geçebilecek ilaç tavsiyesi yapılmadığı gibi ilaç ismi de verilmemektedir.
 • Site içeriği sürekli güncelleştirilmeye çalışılmakta olup yine de sitedeki hiç bir yazının tam ve eksiksiz olduğu garanti edilmemektedir. Sitedeki herhangi bir konu hakkında daha geniş bilgi sahibi olmak için bir uzman doktora başvurmanız gerekmektedir.
 • Sitede yer alan bilgi, fikir ve uygulama bilimsel gelişmelere paralel olarak değişebilmektedir. İşbu sitede yer alanlar Yesim Kuzu’nun güncel görüş ve uygulamalarını içermeyebilir. Sitede yer alan bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden bilgilerin ziyaretçiler tarafından doktorlarına danışarak kontrol edilmesi gereklidir.
 • Yesim Kuzu’ya ait olan işbu internet sitesinin tüm hakları saklıdır. İzin olmaksızın siteden kopya yapılamayacağı gibi kopyaların kullanımından da Yesim Kuzu sorumlu tutulamaz.
 • Site ziyaretçileri, siteyi kullanmaya başladıklarında yukarıda yazanları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.