ThetaHealing Dünya İlişkileri Seminerinde ırklar, dinler ve insanlarla ilgili şimdiki ve geçmişteki konuları tetiklemek için belirli kültürler ve inançlar üzerinde duruluyor.

Eğitim sonunda tüm dünyada geçerliliği olan ThetaHealing® Institute Of Knowledge Sertifikası verilecek ve sertifika sahipleri ThetaHealing® sayfasında, “Türkiye” başlığı altında yer alacaktır.

Bu inançlar ile geçmişe uzanılır; gizli nefretler ve kızgınlık sorunları gün ışığına çıkarılır. Bu seminer katılımcılarda gerçek koşulsuz sevgi ile dünyanın tüm insanlarını ve kültürlerini kucaklamayı ve kabulü sağlayacaktır.

Birinci ve ikinci gün genel olarak dünyadaki ülke ve geleneklerin inançları ve bakış açıları üzerinde durulur. Öğrencilerin diğer ülkelerle ilgili, tüm olumsuz duyguları ve diğer kültürlerle ilgili programları kazma ve inanç çalışmaları ile bulunup serbest bırakılır.

Üçüncü gün dünya ilişkileri üzerine alternatif şifanın önemi ve inanç kalıplarını değiştirme üzerinde durulur.

Dördüncü ve beşinci gün dinler üzerindeki inanç kalıpları üzerinde çalışılır ve gerçek koşulsuz sevgi ile bunların dönüşümü yapılır.

Kültürlere ve bilgi çağına uçaklarla seyahat ederek temas edebiliyoruz. Bu nedenle, diğer kültürleri anlamaya ve kabul etmeye ihtiyaç var. İlk Dünya İlişkileri semineri aldığında öğrenciler birçok olumsuz düşünce ve duyguları “İnanç Çalışması” ile gün ışığına çıktığında nasıl şaşırıyorlar.

Birçok durumda, kişilerin diğer ülkelerdeki, topraklardaki insanlara karşı korku, nefret ve öfke duyguları; genetikten gelen (atalardan) inançları vardır. Dünya İlişkileri Dersi diğerlerine karşı kendinizi iç ve dış çatışmadan çıkarmak için güçlü bir araçtır.

KATILIM SINIRLI SAYIDADIR. KAYDINIZI ŞİMDİDEN YAPTIRIN.
Katılmak isteyenler depozit ücretini banka hesabına yatırmaları gerekir. (Depozit ücreti geri iade olmaz.)

Eğitim Süresi 5 Gün
Katılım Şartı Advanced DNA ve Dig Deeper
Yer ve Zaman
Eğitmen Yeşim Kuzu
(THINK® CERTIFICATE OF SCIENCE)
Bülent Kuzu
(THInK® Certified of Instructor)
Depozito 100 $ (Kayıt ücreti)
(Güncel kurdan TL olarak hesaplanır.)
Depozitonun
Yatacağı
Hesap
AKBANK
Kuzu CoCo Danışmanlık Ltd. Şti
IBAN: TR76 0004 6002 5588 8000 1434 53
Kalan Ücret 780 $ (Eğitimin ilk günü nakit olarak alınacaktır.)
(Güncel kurdan TL olarak hesaplanır.)
Toplam Ücret
(Depozito+Kalan)
880 $ +KDV
(Güncel kurdan TL olarak hesaplanır.)
Rezervasyon thetaakademi@gmail.com
+90 543 389 22 33

Yeşim Kuzu Theta Akademi
Nihat Kızıltan Sk. No:12 Karani Apt. Daire:1 Kat:1
34728 Caddebostan
Kadıköy/İstanbul