Bu sayfada terapilerimiz ile ilgili detaylı bir açıklama yapılmıştır. ThetaHealing® terapileri sizin isteğiniz doğrultusunda ve gizlilik ilkelerine bağlı kalınarak yapılır.

Thetahealing terapileri;

  • Yüz yüze
  • İnternet (sesli/görüntülü)
  • Telefonla

yapılabilmektedir.

Ortalama 1 saat 10 dakika sürer.

Thetahealer (terapist) öncelikle kişinin çalışmak istediği konuyla ilgili kısa bir sohbetin ardından, kişinin bilinçaltını teta frekansına ayarlar. Konu sınırlamamız yoktur. İstediğiniz her konuda terapi alabilirsiniz. Sağlık, ilişki, para, şans, evlilik, kaygı endişe bozukluğu, uykusuzluk, öfke kontrolü, ev alma-satma vs. Uzun süreceği belli olan terapilerin yerine eğitim alınmasını tavsiye ediyoruz. Bu hem ekonomiktir hem de istediğiniz zaman kendinize ve başkalarına terapi yapabileceksiniz.

Kişinin bedenine genel bir şifa verir. Beyin kimyasallarını ve sağ-sol beynini dengeler.
Kişinin bedeninde biriken öfke-kızgınlık-acı-üzüntü-korku-endişe-stres-heyecan gibi blokaj yaratan duygulardan kişiyi arındırır.
Kişinin kök çakrası üzerinde şifa çalışması yaparak, kişiyi hayata sağlam bir şekilde kökler.
Kişinin anne karnındaki dönemini ve doğum anını şifalandırır.
Kişinin üzerindeki negatif enerjileri,gözü nazarı,kötü ruh parçacıklarını, psişik saldırıları, kancaları çıkartır ve temizler.
Kişinin çekirdek ailesiyle yaptığı ruhsal antlaşmaları temizler ve şifalandırır.
Kişinin çalışmak istediği konu neyse "o konuyla" ilgili negatif inançlarını bulup, pozitifleriyle değiştirir ve olumlu his yüklemesi yapar.
Theta healing seansının sonunda kişiye "gelecek vizyon yaratımı" ile olmasını istediği şeyleri teta frekansında aktif eder.

Eğer terapi almaya karar verdiyseniz bize ulaşın: 0553 389 22 33
İsterseniz aşağıdaki formu da doldurabilirsiniz.

Yeşim Kuzu
THInK® Master Certified

Thetahealing terapisi için formu doldurunuz.

Twitter üzerinden de mesaj gönderebilirsiniz.

Reklamlar