Başarılı bir okul hayatından sonra iş hayatında da başarılı olmayı kendime görev edinmiştim.

Ta ki bu süreçte zaman zaman başarısızlıklar yaşayıp hayal kırıklığına uğrayıncaya kadar. Başarının bir görev olmadığını anlayana kadar. Bu nedenle hayatımdaki negatif kayıtları değiştirmeye karar verdim ve böylelikle kişisel değişim serüvenim başladı.Bu serüvenimde bir çok öğretiyle karşılaştım, fakat Thetahealing DNA  şifa tekniği hepsinden farklıydı. Bu nedenle Thetahealing tekniği üzerine uzmanlaşmaya karar verdim.
Thetahealing platformundaki tüm eğitmenlik ve uygulayıcılık eğitimlerini tamamlayıp
MASTER & Science ünvanına ulaştım.
Bu yöntemde 20 modül eğitim verme yetkisine sahibim. Bu tekniğin kurucusu Vianna Stibal’a asistanlık yapan ilk ve tek TÜRK eğitmen oldum. Türkiye haricinde Rusya, Almanya, A.B.D., Yunanistan gibi çeşitli ülkelerde yaşayan Türklere eğitim verdim. 3000’den fazla sertifika vermiş olup binlerce de seans gerçekleştirdim.
“Evet Derseniz Olur” kitap serisinde hem hayatımdaki dönüşümlerimi hem de yaptığım seansları yazdım.
Binlerce okurun hayatına dokunarak ilk iki kitabımla kişilerin kendi güçlerini ele almalarını sağlıyorum.

Bilgiye her zaman aç biriyim.
Aynı zamanda bildiklerimi geliştirerek paylaşmayı çok seviyorum.
Koçluk 2013 yılında meslek olarak tanındıktan sonra 2019 yılında koçluk eğitimlerini tekrarlayarak Profesyonel Koçluk, İlişki Koçu ve Kariyer Koçu eğitimleriyle uzmanlaştım ve ICF akredite eğitimlerimi yeniledim.
Ardından devlet onaylı “Mesleki Yeterlilik Belgesi Koç Seviye 6” sınavına girerek hem yazılı hem sözlü sınavda başarılı olarak , MYK belgesi almaya hak kazandım.

Son yıllarda yaşadığımız pandemi sürecinde bir çok İNGİLİZCE eğitimi, dünyaca ünlü kişilerden online alma fırsatım oldu.Koçluk ve NLP eğitimlerini bir kez de İNGİLİZCE olarak geliştirdim.
Kasım 2021’de ise bir hayalimi daha gerçekleştirerek TONY ROBBINS ile Florida’da yüz yüze eğitime katıldım.
2011 Eylül ayında İlk olarak Koçluk ve Nlp eğitimlerini tamamlamıştım.
Amerika’da 2021’de ICF onaylı KOÇLUK ve NLP eğitmeni oldum.

11 yıldır aldığım tüm zihinsel,ruhsal ve bedensel, enerjetik ve bilimsel deneyimlerimi ”JADEMIND NEURO DESIGN” eğitimlerimde bir araya getirdim.

Jademind Neuro Design ®️, yeni bir bilinç sistemi; başarı için güçlü bir metodoloji ve bireylerin bir insan olarak kim olduklarının özünden, doğru bir şekilde düşünmelerine ve iletişim kurmalarına yardımcı olan bir aydınlanma sistemidir.

Jademind Neuro Design Programı, Pozitif psikoloji, Neuroscience, Kuantum fizik, NLP, Duygusal Zeka gibi 10 farklı zihin ve beden disiplininden en etkili ve en çabuk işleyen kavramları  kullanarak, 10 yıllık araştırmaya dayanan kişisel başarıyı güçlendirmek için tasarlanmış, pratik ve inanılmaz derecede dönüşümsel bir düşünce ve gelecek tasarımıdır. İleri düzey koçluğu da içerir…

Birlikte keşif dolu bir hayat dilerim…
Sevgilerimle. Yeşim Kuzu.

SORULARINIZ / YORUMLARINIZ

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s