1981, Aydın Söke’de doğdum. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme mezunuyum. 

Başarılı bir okul hayatından sonra iş hayatında da başarılı olmayı kendime görev edindim. Ta ki bu süreçte zaman zaman başarısızlıklar yaşayıp hayal kırıklığına uğrayıncaya kadar. Başarının bir görev olmadığını anlayana kadar. Bu nedenle hayatımdaki negatif kayıtları değiştirmeye karar verdim ve böylelikle kişisel değişim serüvenim başladı.

2016 yılında Yunanistan'da yapılan Thetahealing® Eğitimi'nde, sevgili Vianna Stibal ile.
2016 yılında Yunanistan’da yapılan Thetahealing® Eğitimi’nde, sevgili Vianna Stibal ile.

Bu serüvenimde bir çok öğretiyle karşılaştım, fakat Theta DNA  şifa tekniği hepsinden farklıydı. Bu nedenle Thetahealing tekniği üzerine uzmanlaşmaya karar verdim. Eğitimlerimi ve uygulamalarımı bu teknik üzerine yapıyorum. Bu teknikte Certified of Science ve Master Eğitmenim yani en üst düzey eğitmenlik derecesindeyim. Bu tekniğin kurucusu Vianna Stibal’a asistanlık yapan ve yapmaya devam eden ilk ve tek TÜRK eğitmen oldum. Siz de bu yolda benimle birlikte yürümek isterseniz öncelikle kendinize izin verin ve bana katılın.

Bu arada teşekkürlerimi, bu ilk kitabımda tüm aileme gönderiyorum. Hayattaki en büyük derslerimizi ailemizden öğreniriz. Bizim için en değerli varlıklarımız olan ailemizi olduğu gibi kabul edip, onlardan almamız gereken dersleri bitirmezsek hep aynı kısır döngü içinde yaşarız. Tabi ki eşim Bülent Kuzu’ya şirketimizin ve markalarımızın yaratılmasındaki emeği ve desteği için, ayrıca da bu tekniğin kurucusu sevgili Vianna’ya böyle güzel bir tekniği öğrettiği için çok teşekkür ederim.

Bu kitabı okuyan herkese ailesi ile sağlıklı, mutlu, huzurlu ve uyumlu bir beraberlik dilerim.

Sevgilerimle. Yeşim Kuzu.

Neler Yapıyor?

  • 2011 Eylül ayında İlk olarak Koçluk ve Nlp eğitimlerini tamamladı.
  • 2012 yılında bir çok bilinçaltı yöntemlerine katıldı ve Thetahealing yönteminde uzmanlaştı.

Uluslararası Eğitmen olan Yeşim Kuzu, Türkiye haricinde Rusya, Almanya, A.B.D., Yunanistan gibi çeşitli ülkelerde yaşayan Türklere eğitim vermiştir. 2015 yılında Master eğitmen olarak Vianna Stibal’in verdiği eğitimde asistanlık yapmıştır.

Thetahealing platformundaki tüm eğitmenlik ve uygulayıcılık eğitimlerini tamamlamış ve Science ünvanına ulaşmıştır. Bu yöntemde 20 modül eğitim verme yetkisine sahiptir.

3000’den fazla sertifika vermiş olup binlerce de seans gerçekleştirmiştir.

Koçluk 2013 yılında meslek olarak tanındı.  Yeşim Kuzu da 2019 yılında koçluk eğitimlerini tekrarlayarak Profesyonel Koçluk, İlişki Koçu ve Kariyer Koçu eğitimleriyle uzmanlaşmış ve ICF akredite eğitimlerini yenilemiştir. Ardından devlet onaylı “Mesleki Yeterlilik Belgesi Koç Seviye 6” sınavına girerek hem yazılı hem sözlü sınavda başarılı olmuş, MYK belgesi almaya hak kazanmıştır. Koçluk eğitimleri vermeye başlamıştır.

“Evet Derseniz Olur” kitap serisinin yazarıdır. Binlerce okurun hayatına dokunarak ilk iki kitabıyla kişilerin kendi güçlerini ele almalarını sağlıyor.

SORULARINIZ / YORUMLARINIZ

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s