Kazma tekniğinin uzmanlık semineridir. Yapacağınız uygulamalarda ustalaşacaksınız.

KAZMA çalışması ThetaHealing’in en önemli bölümlerinden biri. Bu çalışma sırasında danışanımıza yönelttiğimiz sorular ile KÖK İNANCI buluyoruz. Dig Deeper (DERİN KAZMA) ile daha da derinlerde gizlenmiş kök inançları kolayca bulacaksınız. Kök inanca yaklaştıkça danışanımızın davranışlarındaki değişiklikleri gözlemlemek de çok önemlidir. Bu durum sizin kök inanca yaklaştığınızı gösterir. Danışanda gözlenen tavır daha çok “sıkıntı” şeklindedir. Bu da doğru yolda olduğunuzu gösterir.

Derin Kazma eğitiminin görseli

Dig Deeper (Derin Kazma) tekniğini kullandığınız zaman bu SIKINTI halini de yumaşatabileceksiniz. Bu da danışanınızın sizinle olan bağını güçlendirecek. Çoğu kişi değişime direnir. Bu teknikle direnmeden değişimi sağlayabilirsiniz.

ThetaHealing tekniği kendi meselelerimizin özüne inmede olağanüstüdür çünkü uygulayıcılara kazma adı verilen olağanüstü bir teknik öğretilir. Bu anlatım tarzı yaklaşımı bizi bloke eden tanımlanması zor ve derin bilinçaltı düşünce ve inançlarını rahatlıkla keşfetmemize izin verir. ThetaHealing tekniğinde tüm bunları temizlemek için koşulsuz sevgi, inanç ve his çalışması yapılır.

Bu kurs tüm Theta Şifacılarını bu eşsiz teknikte iyi eğitmek, size sağlam bir temel sunmak, ihtiyacınız olan ipuçları ve teknikleri alarak danışanlarınızın kök inançlarını bulmak için güvenle kazma yapmanız için oluşturulmuştur. Sorunun kökenini ve gerçek nedenini başarıyla tanımlayamazsanız hangi inançları değiştireceğinizi bilemezsiniz. Bu aynı zamanda yaptığınız değişikliklerin geçici olacağı ve temizlenmemiş negatif inançların gerçek şifayı engelleyebileceği anlamına gelir.

Bu kurs, danışanlarınızın ve öğrencilerinizin kendi alışkanlıkları ve hayatlarını anlamalarına yardım etmede sizi güçlendirecek, şifa değişikliklerini yapmalarına yardım etme vasıtasıyla seansın bitiminde dengeye ve saflığa yükselebilecekler.

Süre2 Gün
Katılım Şartıİleri DNA Sertifikası
Yer ve ZamanONLINE 20-21 Şubat
EğitmenYeşim Kuzu
Bu eğitime kesin kayıt yaptırmak isteyenlerin depozito ücretini yatırmış olmaları gerekmektedir. Depozito iade edilmemektedir. Bu konuyla ilgili bilgi almak için lütfen 05433892233 numaralı telefonumuzu arayın.

Seminer sonunda tüm dünyada geçerliliği olan ThetaHealing Institute Of Knowledge Sertifikası verilecektir. Ayrıca, sertifika sahipleri için ThetaHealing resmi web sayfasındaki, “Türkiye” başlığı altında özel tanıtım sayfası olacaktır.

Thetahealing Eğitimleri

SORULARINIZ / YORUMLARINIZ

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s