Vianna Stibal röportaj fotoğrafı

VIANNA STIBAL (SORU-CEVAP)

Temmuz 2016’da Yunanistan’ın başkenti Atina’da katıldığım Thetahealing eğitimleri sırasında Vianna Stibal ile soru-cevap şeklinde kısa bir görüşmem olmuştu.

O görüşmede Vianna’dan aldığım cevapları sizin için derlerdim. Sizin de sormak istediğiniz sorular varsa bize ulaşın. Eposta adresimiz: thetaakademi@gmail.com Telefon: +90 543 389 22 33’ten bize ulaşabilirsiniz.

Thetahealing metodunu öğrenmek için veya uygulamak için hazır olduğumuzu nasıl anlarız?
– Eğer Thetahealing metodu ilgini çektiyse, hazırsın demektir. Yani şunu demek istiyorum, “Herşeyi Yaratan”ın enerjisiyle bir olabileceğine inanıyorsan, demek ki Thetahealing öğrenmeye ve uygulamaya hazırsın.

Bazı uygulayıcılar Thetahealing uygulamanın zor olduğunu düşünüyorlar, buna ne derseniz?
– Bu kişilere eğitmen gerekiyor, ThetaHealing’de daha iyi biri, o zaman metodunun hiç zor olmadığını görecekler.

Thetahealing herkes tarafından uygulayabilir mi?
– Ben öyle olduğunu düşünüyorum. ThetaHealing kesinlikle ticaret amaçlı , para basmak için kullanılan bir metot değildir! ThetaHealing – dünyayı daha iyiye doğru değiştirilmesi için uygulanan harika bir metottur. Başka insanlara yardım etmek, şifa vermek ve Herşeyi Yaratan enerjisine inanan insanlar için ThetaHealing metodu harikulade bir araçtır. Ve bu insanlar ThetaHealing’de çok başarılı olurlar.

Bu metodun tam anlamıyla hakim olması için ve hızlı dönüşümleri yaşayabilmesi için ne kadar zaman gerekli?
– Her insan farklıdır. Bazı öğrencilerim ilk eğitme gelip o eğitimde anlık şifaları yaşayabiliyorlar. Daha da ötesi, bazı insanlar kitabımı okuyup olumlu sonuçlar elde edebiliyorlar. Sonuç tamamen kişiye bağlı, kişinin şifayı alıp kabul etmeye hazır olmasına bağlı.

Thetahealing tehlikeli midir? (metodu kullanmayı tavsiye etmediğiniz hastalıklar, özel durumlar v.s. var mı?)
– Hayır. ThetaHealing “Herşeyi Yaratan”ın şifalandıran enerjisidir. Sadece çalışma esnasında şifacının danışanlara söylediklerine dikkat etmesi gerekir. Kendi bakış açılarını katmamalıdır.

Bazı öğrenciler diyorlar ki eğitimlerde eğitmen varken her şey çok kolay oluyor. Fakat evlerine döndükleri zaman, tek başına metodu uygularken Theta’da kalmakta zorlanıyorlar. Bununla ilgili hangi tavsiyeleriniz olabilir?
– Sanırım grup halinde oldukları zaman kendilerini daha emin hissediyorlar, grubunun heyecanı ve eğitmenin etkisinden dolayı thetaya çıkmak daha kolay olabiliyor. Basic eğitiminden sonra muhakkak Thetahealing uygulama konusunda kalan genetik programları ve korkuları ortaya çıkıyor. Onları temizleyin. Thetahealingi her gün uygulayın

Yani başarıya giden tek yol pratik yapmaktır öyle mi?
– Evet, aynen öyle.

Vianna, sizin en sevdiğiniz Theta eğitimi hangisi?
– Tüm eğitimlerimi seviyorum. Fakat en çok hoşuma giden “Varoluş Seviyeleri”, bu eğitim beni çok mutlu ediyor.

Sezgisel Anatomi eğitim hakkında ne diyebilirsiniz?
Vianna: Sezgisel Anatomi gerçekten iyi bir uygulayıcı olmanızı öğretiyor. İyi uygulayıcı olmak istiyorsanız, kendine ve var olan her şeye koşulsuz sevmeyi öğrenmek istiyorsanız bu eğitimi mutlaka tamamlamalısınız.